Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Marian Premium
2020-12-23 07:29:43
Takže naše megamiliónové posily nehrali preto, lebo proti Valencii nevedeli vytvoriť žiadnu šancu a tie, čo im iní vytvorili, s prehľadom všetky zahodili. Oni nehrali, lebo potrebovali načerpať sily. Dobre vedieť, tréner...
2020-12-23 07:59:37
Ja by som len tolko,ze uz za rozhodnuteho stavu tam mohol poslat aspon na parmin. Puiga,ale tento lisiak sa ho natolko boji, zeby mu dokazal opak toho, ze na treningu je slaby.No a takychto superov by sme mali mat v LL apon 18nast a titul by bol isty.Neni treba moc vyskakovat nad vyhrou,tento novy model co skusa nemusi vyjst v dalsich zapasoch so silnejsimi supermi,lebo on nevie,co by malo muzstvo stabilne hrat. Tento pokus nastastie vysiel no pridu dalsie zapasy, tazsie a uvidime, co bude skusat.
2020-12-23 08:15:03
Chápu, že je Koeman nemůže odpálit. Pro mě jsou ty dva důvody Coutinho a Griezmann. Sportovní oddělení by mělo velmi rychle začít hledat pro tyto dva hráče nové kluby.
Ve včerejším zápase si šlo lehce dokreslit určité situace, jak by asi dopadly, pokud by ti dva hráli. Představte si před druhým gólem, že Messi prostrkava do kraje Griezmannovi a ne Destovi. Tak tu máme opět zasekavačku a nahravku zpět, protože posránek Griezmann, než aby něco zkusil, tak pošle míč na nejbližšího hráče.

No nic, další zápas budou ti dva hrát. Tahle sezóna se s nimi nějak musí dokopat.
2020-12-23 08:53:57
Aj slepý vidi ze coutinha griezmana barca nepotrebuje!
2020-12-23 12:27:58
No ja som rad za to malo v momentalnej situacii. Jasne, Valladolid nieje berna minca, ale nebolo to bezduche postrkovanie lopty ako inokedy. Pokial dokazu takto hrat aj so skutocnymi supermi, tak sa mozme bavit.