Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-01 11:13:01
neobmedzený rozpočet = neobmedzené možností :)
2021-01-01 11:23:50
Len ci bude chciet zapracovat aj na svojej anglictine, co som kedysi zachytil tak jemu moc nejde .. ale to je asi detail
Kazdopadne ak sa rozhodne odist tak budem za, odohral si svoje, treba nanho spominat ako na legendu v pozitivnom :)
2021-01-01 11:57:36
Ja osobne by som apartman v takej vezi nechcel, ani keby mi za to platili :) na zemi je to ovela lepsie :) aspon pre mna....
2021-01-01 12:07:41
Nemohol som to počúvať vypol som ten co tam hovorí no hrôza ?
2021-01-01 12:25:13
Čo je na tom? Keď na to má a Messi na to naozaj má, tak prečo by si nekúpil takéto luxusné bývanie. Ja keby som mal toľko peňazí ako má Messi, tiež by som si kúpil luxusné bývanie. Prečo stále poukazujete len na Messiho. Veď aj Ronaldo. Ramos, Lewandovski a tisícky ďalších futbalistov, ktorí sú bohovsky platení si užívajú podobný luxus. Každý jeden má niekoľko luxusných apartmánov alebo víl, 5-6 alebo aj viac najdrahších áut na svete, vlastné lietadlo, tak prečo stále len Messi. Veď nie je jediný na svete čo má takéto bývanie. Ja mu to prajem, lebo za to, čo za tie dlhé roky urobil pre Barcu a vedenie mu vždy ponúklo kráľovský plat, si to zaslúži. Nech si to on a jeho deti užívajú. Majú to šťastie, že ich otec je niekto a jeho meno sa bude vždy v análoch futbalovej histórie spomínať.
2021-01-01 12:30:53
Jednoducho exkluzívny byt... 500m² mal u nás naposledy Robo Fico v komplexe Bonaparte ?