Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
kluc Premium
2021-01-02 16:07:41
https://www.forcabarca.sk/... keď sa ma budeš chcieť niečo spýtať kľudne :D
2021-01-02 16:12:13
Pevne verím a dúfam ,že túto sezónu dotiahneme na nejaký základný bod úspechu. Príchodom nového prezidenta dúfam ,že zlá éra sa skončila, začne sa od nuly a postupne sa dostaneme do finančnej spôsobilosti aby sa projekt navrhnutý novým prezidentom dostal do bodu vrcholu, kedy opätovne budeme dominovať vo svete ako klub.
2021-01-02 16:14:02
Takto sa motivuje muzstvo :)
2021-01-02 19:07:28
Ja nepochopím neustále reči o šťastí. Ako sa hovorí Šťastie praje pripraveným. My len hovoríme o smole a tak ďalej čo je neprípustne. Koeman je tréner na jednu max dva sezóny. Ja čakám na nové vedenie ktoré ukáže jasný smer a napriek tomu že je Xavi pomerne neskúsený tak to má v hlave poriadne upratané a vie čo chce dosiahnuť a hlavne ako to chce dosiahnuť. My potrebujeme hlavne človeka ktorý chápe problémom v klube a má poňatie o tom ako sa z toho dá vykorčuľovať. Ako povedal Pique my sme už prerazili dno a ak sa s tým nič nezačne robiť tak bude s nami ozaj amen bez srandy.
2021-01-02 19:18:51
Mně by docela zajímalo, jaký mužstvo se tady sakra buduje ! V podstatě se nebuduje nic podle mně ! Vyměnili jsme Arthura za Pjaniče a zbavili se Semeda a Suareze .... To je to budování ??? Jasně se ukazuje, že odchovanci hrajou líp než “rádoby hvězdy” ! Ale Koeman dalším evidentně prostor nedá, protože pořád dokola tam bude cpát Grieze kterej je nulovej a šíleně zatěžuje pokladnu ! Po tomhle rozhovoru u mě rychle ztrácí kredit .....