Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-09 22:22:26
Ako valverde stale to iste dookola ... Vtedy : trpeli sme
Teraz : boj o titul je stale možný
2021-01-09 22:32:08
Ak budu vsetci hraci k dispozicii..(nechcem si to ani zle vysvetlovat...ale nemozem sa ubranit ciernym myslienkam ako by zasa mohla zostava vyzerat..radsej nie,netreba malovat certa na stenu..)
2021-01-09 22:34:32
Tie čierne dresy sú niečim špeciálne hmmmm
2021-01-09 23:04:52
Takto mesiac dozadu bola Barcelona cerstvo po prehre s Cadizom a Juventusom. Odvtedy sa presiel kus cesty, jasne ze je to daleko od idealu, neboli tam superi svetoveho formatu, ale situacia je o nieco lichotivejsia. Messi sa dostava do formy, dokonca aj Griezmann sa trafil,milo ma prekvapilo nasadenie nemenovaneho odchovanca aspon na par minut, viem, ze je to z nudze cnost, ale v teame sa to hemzi mladymi hracmi. Za dnesok budem spokojny a snad bude este lepsie.
2021-01-10 00:29:37
Podareny bol vysmiaty Riqui ked nastupoval aj pocas celeho casu co hral :) zase odohral velmi dobre striedanie, len dufam, ze to bude castejsie...
2021-01-10 00:30:26
No tréner sa mi nezda na 100%, ale je prevda že Frenkie a podobne sa zlepšili,
Marian Premium
2021-01-10 08:00:12
Mám radosť, že sa nám darí. Bez ohľadu na to, či si niekto myslí, že je za tým Koemanov kumšt, Leov návrat formy potvrdený v ďalšom zápase či iné dôvody. Hlavné je hrať opäť pekný futbal, baviť sa ním a netrpieť pritom. O tituloch sa môžeme baviť len vtedy, ak budeme porážať veľké mužstvá a tie, ktoré sú nad nami v la lige. Takže Atleti a Real, s ktorými sme v prvej polovici prehrali a v LM hocijaký súper počnúc PSG, ktorí nás čakajú. Ale aspoň sme začali, cesta je však ešte dlhá...
2021-01-10 08:02:50
Nevím co si Koeman myslí, ale zlepšení výsledků a hry je právě díky tomu, že všichni hráči dostupní nejsou a hraji mladí a draví hráči. Mam dojem, že až se vyprazdni marodka, tak to rychle pochová, protože začne opět nasazovat každý zápas jinou 11 a jiné rozestavení. Zranění mu svázaly ruce, což se ukázalo, že v jeho případě není na škodu. Nemá totiž možností vymýšlet nesmysly, ale něčeho se držet.