Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
8JK8 Premium
2021-01-15 09:00:40
V kľude by som nechal Lea na lavičke netreba to siliť pokiaľ to bude možné mohol by nastúpiť s lavičky a možno sa zápas bude vyvíjať tak že nebude ani potrebný
2021-01-15 09:41:10
stegen - alba lenglet araujo dest - de jong puig pedri - dembele breitweit griezman
2021-01-15 09:58:20
Stegen(C) Dest Mingueza Araujo Alba De jong Pedri Puig Dembele Tonko Braithwaite tým že by potom Leoš prišiel v druhom polčase.
2021-01-15 09:58:48
kluc: Podľa teba ten čas na skúšanie nebude nikdy nemyslím si ale že by to bol bez Busquetsa veľký problém. Jediný problém by bol, že by musel mať Jong viac defenzívnych úloh.
2021-01-15 10:08:42
Uz je to standard poslednych par sezon ze si v januari na nepodstatnych turnajoch ktorych vitazov si nikto nepamata (copa, supercopa) unavime muzstvo a minieme sily, ktore nam potom chybaju v bojoch o naozajstne trofeje.
2021-01-15 11:07:34
Proti Sociedad bolo vidno, že bez Messi nevie Barca vymyslieť nič. Nemá kto normálne vystreliť. Hádam bude Messi hrať, lebo to dopadne podľa mňa spatne
2021-01-15 13:12:47
veľmi dúfam že Leo bude môcť hrať v nedeľu, pretože má skvelú formu a bude rozhodujúcim hráčom ako v každom zápase počas jeho kariéry .... čo sa týka zostavy verím že nastúpi Dest, to bude obrovská pomoc v ofenzíve ( Mingu hral veľmi dobre ale predsa len nie je zo čistokrvný full back ), viac sa bojím stopérov pretože Wiliams je neuveriteľne rýchly ale verím že Ronald ho vymaže ( za mňa najlepší hráč na ihrisku proti Sociedad, samozrejme s Marcom ten bol proste fenomenálny ) ale aj tak mám strach z Wiliamsa, jeho rýchlosť bude veľkým problémom .... ale verím že to dokážeme už len aby bol Leo zdravý :) držte palce