Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-15 11:48:40
Já si nemůžu pomoct, ale tohle jsou pro mě takové populistické kecy... Na začátku se mi Font docela zamlouval, ale tímto mě hrozně irituje. Jen kecá a kecá.
U Laporty si taky nejsem jistý, zdaje to správná volba - ano, mnoho věcí se mu povedlo. Mnoho také ne. A dvakrát do jedné řeky nevstoupíš... Nevím no.
2021-01-15 11:55:37
Už sú tie jeho reči trápne. Stále hovorí to isté dookola. Messi tu zostane, Xavi bude hlavným "strojcom" jeho projektu atď. Ako sa mi pačil tak sa mi znechutil. Laporta možno tiež nie je ideálny, ale tie blbe reči Fonta no comment
2021-01-15 11:57:14
Font už tlačí z posledného, už nevie ako inak ?
2021-01-15 12:21:49
Toto moze platiť na kadejakých trulkov, čo si myslia, že hráči sú nadľudia a meno je zarukou úspechu. Hovoria o Xavim ako o trenerovi, ktorý kam príde, tak ej zasypaný trofejami. Ako trener este len začal a nemá ani skúsenosti ani úspechy. Nie kazdý je ako Guardiola a rovnaký vtip nie je vzdy rovnako účinný. Ale tie reči o tom, že príde Xavi ako keby on bol spasitel. S tymto kádrom by nespravil nič viac ako Koeman a vravte si čo chcete. Team je v prestavbe. Len jeden trener bol v podobnej pozicíí a to Rijkaard a ten tiež nie hned v momente mal úspechy a mal to tiež zo začiatku nahnuté.