Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Reekwon Admin
2021-01-16 20:47:07
Pokud se podíváme a porovnáme mladé hráče Realu Madrid a Barcelony, tak by to mělo jasně vyznít ve prospěch Barcelony. Rivaldo zmínil Viniciuse a nevím jestli z něho má někdo stejný pocit, ale mě se nejeví jako nějaká budoucí superstar. Je mu sice jen 20 let, ale jeho gólové statistiky jsou příšerné a úspěšnost střelby taktéž. Je technický a opravdu velmi rychlý, ale to jsou i hráči na nižší úrovni a nejednou jsem zaznamenal příspěvky na madridských portálech, že se chová jako obrovská hvězda, přitom zatím není nic. Často byl porovnáván s Fatim a to si myslím, že byl naprostý přestřel. Stejně tak Rodrygo nevypadá, že by pod Zidanem zaznamenal v brzké budoucnosti nějaký extrémní výkonnostní nárůst, když místo něho hraje raději Vazqueze.

Abych ale Realu jen nekřivdil, tak Federico Valverde společně s Martinem Odegaardem na to rozhodně mají, alespoň z toho, co jsem od nich viděl, ale nějak extrémně je nakoukané nemám. A z naší strany musím zmínit Trincaa, který zatím vypadá jako jeden z nejhorší nákupů léta, za ty peníze, které Barcelona vyplatila, jsem čekal opravdu něco jiného a ty příležitosti měl a ještě mít bude, ale zatím je to obrovské zklamání a jestli v tom bude pokračovat, tak minimálně hostování by mělo být nutností. Naopak dvojici Realu, které jsem zmínil mohou skvěle sekundovat Puig s Pedrim a i vlastně Frenkie de Jong, kterému je také stále 23 let. Možná si to někdo myslet nebude, ale máme lepší mladé hráče, než Real Madrid.
2021-01-16 22:41:42
Zidane je slabucky trener. Jeho jedine trenerske uspechy boli z 90% zariadene rozhodcami.