Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-22 08:48:41
Bohužel, půlka týmu je za zenitem a druhá půlka jsou průměráci. Z celýho týmu jsou možná tak 4 hráči, kteří mají na světovej fotbal.
kluc Premium
2021-01-22 09:17:33
Ja by som to tak zle nevidel, v stredu sme sa tešili z Realu a každý tu rozprával aby sme nepodcenili aj my súpera, svojim spôsobom bol každý pripravený že to bude len tak tak ale udržali sme si pevné nervy aj napriek penaltam a postúpili a to je hlavné...
2021-01-22 09:26:16
Zápas jsem neměl možnost sledovat, jen jsem pročítal bezprostřední reakce tady na fóru a podle nich jsem soudil, že je to naprostá katastrofa, že se na to nedá dívat, že jsme si zas nebyli schopný vytvořit žádnou šanci atd. Dneska ráno jsem se ale podíval na sestřih a tak tragický mi to z něj nepřišlo - samozřejmě vim, že samotnej sestřih nemůže ukázat celej obraz hry, ale dá se z něj poznat, jestli to opravdu bylo bez šancí nebo ne. No a došel jsem ke zjištění, že šancí ke skórování jsme měli víc než dost, ať už vyloženejch, nebo takových pološancí, který by však hráči takovýho kalibru měli v 90 % případů využívat. Rozumim tomu, že herní projev asi nebyl jó úžasnej, to ale nemohl nikdo racionálně smýšlející očekávat, když přihlédneme k herním podmínkám (umělka, úzký hřiště) a k sestavě, která nastoupila v takovym složení poprvý. Velkou kaňkou na celym zápase je tak podle mě jenom extrémně špatná efektivita, nic víc bych v tom v tuhle chvíli neviděl.
2021-01-22 09:26:31
Hralo sa na "Ficovom ihrisku",tam mali hrať futsalisti,nie futbalisti...podľa mňa sú to nevhodné podmienky pre futbal,keby sa hralko na normálnom,trávnatom ihrisku s normálnymi rozmermi a nie na "školskom dvore",zápas by vyzeral inak
2021-01-22 14:31:54
“Super behal az do konca” ...To je ale sokujuce co!! To vas muselo zaskocit