Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-25 09:51:10
Nech príde, bohužial Mingueza ešte nemôže hrávať za Áčko .
2021-01-25 10:11:44
Mingueza i Araujo sú mladí stopéri a takí urobia aj chyby, minule to urobil Araujo. Učia sa na chybách, to si zapamätajú. Netreba z toho robiť radikálne závery. Araujo už je skoro hotový stopér, u Minguezu sa uvidí.
2021-01-25 10:13:32
Věřím mu, sice ne vždy mu vše vyjde, ale potenciál má velký. Ne nadarmo na něm chtěl Pep postavit obranu City a až po oznámení, že nepodepíše, nakoupil stopery. Věřím úsudku Pepa, že v něm vidí ten talent a schopnosti a těším se na něj.
2021-01-25 10:28:19
Jś bych stavěl na Araujovi. Minguezu bych poslal na hostování po této sezóně někam kde bude hrát stabilně základ nemusí to být top klub, ale někde kde nebude mít nouzy o minuty. Umtitiho si nejsem jistý chtělo by to ho více vidět pokud bude dávat dobrý výkony nechal bych ho a nebo prodat/hostování. Garciu jsem neviděl někdo řiká že hraje dobře někdo že je to bída tak nevím k tomu se vyjadřovat nebudu. Piqué to by mohl být 2/3 stoper věk má neni ani nějsk rýchle je velmi inteligentní a to mu umožňuje i vyřešit určité věci. Todiba bych prodal hostování nevyšli dal bych ho někam kde nabídnou nejvíc. Lenglet je mi líto hraje fakt špatně a nelepší se to takže prodej pokud se nějak zvedne tak bych ho nechal ale spíš bych ho prodal. Je to pouze můj názor tak děkuji že mi za něj nikdo nebude nějak nadalvat přeji krásnyl den.
2021-01-25 11:16:42
nie je čo riešiť, treba ho v lete podpísať. Zadarmo môžeme získať mladého stopéra, ktorý sa buď uchytí, alebo sa neskôr predá. Aj keby mal byť len tretí stopér za Araujom a Piquém.