Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-27 23:45:26
Na Koemana sa stale nadava ze dava hrat tych istych hracov a malo rotuje a ked uz da napr. Firpa a Trincaa do zakladu, vysledok je ze nevieme dat druholigistovi gol. Verim tomu ze keby to trojstriedanie neurobil, tak by sme cez Rayo nepresli. Nasi nahradnici nemaju potrebnu kvalitu. Hraci zakladu si nemozu oddychnut pokial chceme aspon copa del rey.
kluc Premium
2021-01-27 23:57:31
Sranda je že nastúpi Pedri 18-ročný chlapec a hneď to je vidieť ako keby tam bol najskúsenejší...
Okolo Puiga taký hype a už by mohlo byť niektorým jasné že to bolo o výkonoch medzi Koemanom a nie vzťahu...ale celkovo poslabšia lavička tak ale čo už...
2021-01-28 05:15:34
Nemyslím, že Puig by měl patřit mezi "nejhorší". Jo pár chyb tam bylo, ale když si člověk vezme, jak málo do teď hrál, tak bych to neviděl jako tragédii. Mě jeho výkon přišel sympatický. Hlavně, že se kvůli strachu se nebojí jít do rizikovějších soubojů a přihrávek. Góly padají, když hráč zariskuje a udělá něco překvapivého pro soupeře a ne, když jen aby něco nepokazil dával všechny přihrávky na jistotu 10 m na obránce měl pak ve statistice úspěšnost 99%.
2021-01-28 09:02:42
Mně to včera prišlo, jako že jsme začali sotva na 30% .... Ten rozjezd byl opravdu stršnej ! Pui, kterej vždycky vnese do hry živost a svěžest - tak se po každym odehranym míči zastavil a šel, Messi se taky rozběhl jen kdyz chtěl a že hraje i Grizi jsem si vsimnul asi az kdyz nahrával Messimu. Mingueza a Firpo, tam bohužel chybí kvalita. A Trincao - ač to byl jeho nejlepší zápas v Barce, naštval me zakoncenim když šli 4:2 ..... Nejlepší bylo snad jen to, ze jsme ukázali kvalitu a sílu hned po obdrženém gólu a zápas s lehkostí otočili ;)
2021-01-28 09:05:24
Tunno suhlas
2021-01-28 09:16:57
Už aby mohl hrát Ansu Fati ... to by nás mohlo zase zvednout o úroveň výš ....
2021-01-28 11:21:43
No, mne prislo najhorsie to sebcenie, tento team nehral ako team. Zacalo to, ked mlade pusky Trincao a Puig zasebcili, pricom vysachovali Messiho, jasne mladi sa snazili ukazat, chapem, ale tam prevratili celu hierarchiu utoku na hlavu, Messi tiez potrebuje podporit v tejto situacii, potom sa to s nim tak nejak viezlo a po vacsinu zapasu uz mi prisiel nasraty a sebcil kde to slo. Napriek golu a prihravke Albovi to nebol uplne podareny zapas. Celkovo sa mi vidi, ze kazdy taha inym smerom, kazdy si hra vlastnym stylom a nema to ziaden charakter, nejlepsim momentlne De Jong, ten sa v tej trme vrme dokazal najst a tiez Araujo.
2021-01-28 12:08:26
No, co asi všichni čekáte od hráčů co nemají minuty v zápasech a chemie s ostatníma není kdy vytvořit. Soupeř hrál podobně jako Slavie na Camp Nou, obranná linie vytažená vysoko, hráči zhušťovali prostor a mezi liniemi nebylo vůbec čas na cokoliv. A o terénu ani snad nemusíme mluvit, pole. Tak za mě není divu, že Puig neoslnil jak mnozí čekali..... Od 65 minuty už soupeři dotlo a nebyl tak kompaktní...
2021-01-28 12:56:57
Puigi keby dostaval viac minut,mal by aj viac skusenosti,ale aj tak je ždy lepší ako skuseny a neviditeľný Griz,a zase ani Messi nenahral nič moc.Kto behal a hral,tak Puigi.