Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-04 17:11:13
Takže ak dobre rozumiem tak ma za včera 2+2? Nepozeral som zápas
2021-02-04 18:32:37
Treba zas povedať, že drvivú väčšinu zápasu ho nebolo až tak vidieť a až taký skvelý zápas nehral... Až po tom prvom góle sa "zobudil" a áno, následne bol nezastaviteľný...
2021-02-04 18:59:41
Presadit sa v Barcelone okamzite sa podari malokomu, vynimka je Pedri....ani Neymar ked prestupil nepodaval hned excelentne vykony....tesi ma, ze sa Tonovi zacalo konecne darit...vsak ked mu to pojde, je to len dobre pre klub aj fanusikov :)
2021-02-05 11:17:05
Nemá byť v tom hrubo napísanom hornom odseku rok 2021 a nie 2019? ?
Andy89 Premium
2021-02-05 11:40:50
Ja ako častý kritik Griezmanna, musím povedať, že sa za to ospravedlňujem po včerajšom zápase, lebo najmä vďaka nemu sme ostali v pohári. Takže má odpustené, lebo teraz v roku 2021 má fakt výborné štatistiky a tým si u mňa odčinil ten minulý rok :)

Asi sa aj zmierim s tým, že hrá každý zápas a že nikdy to nebude hráč typovo pre Barcu, nebude dobrý tvorca hry, do kombinácie, vytvárač gólových šancí ako Messi či driblér, ktorý vie obísť hráča 1 na 1. On je ten typ hráča ako aj včera - že 80 minút je neviditeľný, slabý, ale nakoniec je hviezda zápasu, lebo vie kde sa má postaviť a tá lopta si ho najde a občas mu vyjde aj pekná asistencia. Niečo ako 16-koví hráči typu Suaréz, Ronaldo či iní podobní hráči, ktorí dajú gól niekedy z ničoho, len vďaka svojmu dobrému výberu miesta či nepredvídateľnému rozhodnutiu aj keď počas zápasu ich nebolo vidieť.

Nemyslel som si, že to niekedy napíšem, ale Antoine vďaka :D včera to bol úžasný zápas, konečne krásne emócie a útočný futbal ako za starých barcelonských čias :) Visca el Barca!