Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-08 21:15:13
kedy to bolo pisane? dnes som cital, ze araujo bude mimo asi mesiac. tak ako to je?
frost666 Premium
2021-02-08 21:29:42
david skvele napisane. vsetko si trafil trincaovi a riquimu by som doprial viac nasadzovania do hry
2021-02-08 21:43:56
Lol trincao vsem zavrel pusu ???????haha bože trafil jeden gól za 27 zápasov a vo zvyšných 27 zápasov neukázal nič ?
2021-02-08 21:46:21
A ked ja napisem ze Kuman nedokaze bez Messiho vyhrat zapas tak som hejter :D :D :D

A Emerson nech si radsej da pozor na prestup sem. Pokial bude juniverzal zdravy tak si Emerson do lopty kopne len na treningoch
AndreasGerardi Premium
2021-02-09 08:21:07
Toto je totálna blbosť. Tento tým po rokoch vyzerá, že práve oni dokážu hrať bez Lea viac ako ktorékoľvek iné mužstvo pred nimi. S Betisom to nebolo o Leovi. Bolo to hlavne o veľkej zmene v základnej 11ke a nie úplne dobre fungujúcej zálohe ktorá nastúpila. Dovolím si povedať, že ak by De Jong a Pedri nastúpili od začiatku v zálohe, Leo by na ihrisko ísť ani nemusel. Ich príchod znamenal viac kľudu, viac myšlienok a väčší priestor pre kridelnikov. Príchodom Lea sa akurát prebral Alba ktorý má naučené automatizmy a už vedel, čo ma robiť. Áno, Leo hral perfektne ale myslím si, že ak by bol základ zložený inak, nezranil by sa Araujo tak by Leo na ihrisko ani nemusel chodiť.