Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-10 23:42:25
Dest a Aurajo nech sú k dispozícii v utorok lebo inak je s nami Amen
2021-02-10 23:43:23
Za mňa:
Najlepšie- Taktická a fyzická pripravenosť Sevilly.
Najhoršie- Taktická a fyzická pripravenosť Barcelony :D
2021-02-10 23:48:08
Firpo jednoznačne nemá miesto v Barci (jedine ako náhradník), Umtitiho je treba jednoznačne v čo najkratšom možnom čase predať. Je neobratný, pomalý a v súbojoch s obratnejšími a rýchlejšími útočníkmi nemá absolútne šancu. Aj dnes je prvý gól jednoznačne po jeho chybe. Kounde si s ním urobil čo potreboval. Umtiti mi pripadá ako začínajúci mladík, ktorý sa nevie orientovať a pôsobí akoby ešte len získaval skúsenosti. Nechápem, že tento hráč je majstrom sveta a je reprezentantom Francúzska. Griezmanna dnes tiež nebolo absolútne vidieť a Pedrimu zápas tiež bohvieako nevyšiel. Dúfam len, že odveta už bude aj s vyliečenými hráčmi, hlavne Araujom v obrane, ale aj tak nevidím ružovo aby sme sa dostali do finále. Sevila má veľmi dobré mužstvo.
2021-02-10 23:51:27
Uplynule zapasy dali tak zrochu zabudnut na to, kde sa vlastne Barca nachadza, kdezto dnes sa to opat ukazalo. Je to neprijemne, ale fakt je ten, ze Sevilla bola asi najkvalitnejsim superom za ostatne dva mesiace a Barcelona nefokazala prekrocit svoj tien. S ohladom na to, ze nejake velke vitazstva ani ciste konta sa moc nenosia, je tazke nebyt pred odvetou skepticky a pred zapasom s PSG vlastne ani neviem co cakat. Ono ale byt pesimistom v kazdej situacii je narocne takze, nezostava len verit v lepsie.
2021-02-10 23:52:24
Najhoršie: v kalendari je datum 10.2. a sance na akukolvek trofej v sezone su takmer nulove
kluc Premium
2021-02-10 23:53:14
Najhoršie: Obrana
Najlepšie: tie tváre hejterov po odvete keď postúpime :)
2021-02-10 23:58:45
Představa že Umtiti a Lenglet brání Neymara a Mbappého tak mi jde husí kůže všude. To bude šílený randál. Buď se z toho klasicky PSG posere ale Poche už je kvalitní trenér než ty parodie předtím :). A nebo dostaneme šílenou dardu ale naprosto šílenou. Je jedno jestli dáme upoceného jednoho gola, když jich díky naprosto tragické obraně 5 dostaneme.
2021-02-11 06:01:23
Dost špatně zahrál Griezmann. Ano vyprodukoval jednu hezkou přihrávku (moc hezkou) na Messiho a to bylo vše. Vůbec v tom zápas nebyl nebezpečný. Chybí klasická devítka.
2021-02-11 06:32:36
Big Sam posledne zapasy hra v korculiach, vzdy ked treba zabrat tak sa posmykne a lezi, abo chodi do. prace napity jak komar lietajuci stanovym mesteckom koncom leta... pre. mna bola najhorsia nasa neefektivita vpredu, z kazdeho golmana spravime kandidata na reprezentacnu jednotku svojej krajiny
2021-02-11 07:20:28
Najhoršie: Seville stačil na výhru aj absolútne priemerný výkon
2021-02-11 07:59:32
Za mě nejhorší je to, že pod tlakem neudržíme balon. Pedri a Grizmann strašný, nevím kdo z nich udělal méně. Ale proč tam nechal oba trápit do konce zápasu? Busquets už na to nemá a je to o to smutnější že na něho nemáme náhradu. Firpo nemá a ani neměl nikdy na Barcelonu C. Věřím že kdokoli jinej z béčka by tam zahrál stejně a aspoň by dostal šanci. Pokud na nás prostě nastoupí dobře připravenej tým a presuji nás jsme v koncích až na Messiho a Jonga nikdo neudrží balon. Jsme mistři světa když otočíme pohár proti druhé lize ale na lepší týmy to prostě z daleka nestačí, k těm se ani nepriblizujeme. V čem se naše hra zlepšila pod Koemanem? Já to fakt nevidím, pouze se čeká jestli bude mít Messi den a zachrání všem prdel. Včera jsem se opět styděl že nás k ničemu nepustila na půl plynu hrající Sevilla
2021-02-11 08:26:00
Opäť sa potvrdilo, že tituly vyhráva dobrá obrana. Neexistuje, aby sme dostali taký prvý gól. A pri druhom nechápem prečo hral Umtiti ofsajdovú pascu na rýchlik zvaný Rakitič. Absolútne nepochopiteľné.
Dúfam, že si chlapci zaspomínajú na sezónu 2018/19, kedy tiež prehrali prvý zápas so Sevillou 2:0 a potom sme ich doma zvalcovali 6:1 ?
2021-02-11 08:57:52
Sevilla nám ukázala zrkadlo. Možno nemá svetových hráčov ale ako celok hrajú veľmi dobre a organizovane. Každý hráč si vie odohrať to svoje a potom aj ten tím naberá na sile. Kdežto v Barce je to dosť nevyrovnané. Napr taký Firpo. Beriem, že to bolo núdzové riešenie ale on naozaj vyzerá ako by prišiel z horskej ligy. Naviac nato, že je Brazílčan tak si dosť nerozumie s loptou. Na krídle máme Dembelého, ktorý sa včera naozaj snažil, centroval, strieľal, zato na druhej strane Griezmann hrať krídlo nevie. Takisto nevie hrať ani hrot. Dúfam, že tu ešte pár gólov nastrieľa aby mohol v lete so cťou odísť, takisto by to pomohlo aj prestupovej čiastke. V systéme 433 proste musíš mať schopné krídla a hrot, ktorý vie vyhrať hlavičky, hrať chrbtom k súperovej bráne, kombinovať so zálohou ale hlavne byť medzi stopérmi keď sa centruje do 16tky. Griezmann si stále hrá to svoje. Nezmyselne sa sťahuje nižšie, pýta si loptu a keď ju dostane tak sa jej okamžite zbavuje a zašije sa zase niekde mimo pozíciu, kde by mal hrať. Takmer nikdy si nedovolí kľučku na hráča a stále hrá iba dozadu. Naviac je tu Trincao, ktorý dúfam sa bude zlepšovať a takisto by som pomaly začal dávať na krídlach radšej priestor Konradovi a Colladovi. Neviem no je mi dosť Grizmanna ľúto ale pre hru Barcy je podľa mňa nevhodný a často je neviditeľný.
2021-02-11 09:43:43
Pokracujem. Presne takto to vidím aj ja. On vobec nie je konštruktívny. Akurát vie zakončiť ked mu niekto prichystá golovku, alebo sa k nemu odrazí lopta.
2021-02-11 11:11:03
JOKER DOBRE OPISAL útok s Griz,ktory je slabučky,ja ho volam gramblavy,
a obrana sa teraz ukazala aká je so silnejším mužstvom ,a tiež neviem čo bude PSG??