Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-25 12:08:57
No... tým striedaním Pjaniča, ktorého nahradil Dembelé veľmi neuspel, lebo Dembelé zahral rovnaké ...nič ako Pjanič. Takže Pjanič si môže s Dembelém podať ruky.
2021-02-25 12:09:19
Defenzívny záložník v Barcelone musí hrať krokom ? To je nejaké pravidlo ? ???
2021-02-25 12:17:40
Treba predávať. Pjanič, Lenglet, Braithwaite, Coutinho, Roberto, Firpo a miesto nich LB CDM ,CB a ST
2021-02-25 12:46:56
Všichni pořád nadavaji na Busquetse jak je pomalý a nestíhá. Ale Pjanic je na balónu ještě pomalejší. 2x se otáčí s balónem a trvá mu věčnost, než nahraje. Busquets jedním dotekem zpracuje a druhým už přihrává dál. Navíc kazdej zápas dá 2/3 průnikové přihrávky za obranu. Jasně že i on občas zbytečně brzdí hru, ale za mě mnohem lepší volba než Pjanic, který ještě neukázal vůbec nic.
2021-02-25 13:29:37
Pjanic včera neodohral moc dobrý zápas, ale určite nebol nejaká veľká príťaž. To čo nastalo po jeho striedaní a trvalo do príchodu busquetsa, to bola katastrofa. To bola ucebnicova neorganizovanost. Bol som zvedavý na messiho, mal ideálnu možnosť hrať zaloznika, miesto toho zrovna vtedy zostával hore a s úsmevom na tvári tvoril s Braithwaitom, trincaom a dembelem líniu 4 hráčov. V strede poľa sme mali takú dieru ze hráči elche by boli blbí keby ju nezaplnili. Spojenie ofenzívy a defenzívy veľmi slabé. Vôbec to nebolo plynulé. Bola to naša najhoršia pasáž zápasu. To nebola že hlucha pasáž, bola aj slepá. Viem, že v nej sme dali prvý gól, ale naša hra bola horšia ako v prvom polčase. Príchod busquetsa všetko zmenil v momente. Zrazu každý vedel kde ma miesto, každý vedel co ma robiť a hneď sme dali druhý gól. Prečo fdj spravil to solicko? Lebo mohol. Fdj potrebuje busquetsa a včera sa to znova ukázalo. Či sa to niekomu páči alebo nie. Takže aby som to zhrnul, pjanic neodohral bohvieako dobrý zápas, mal tam chyby, ale držal našu hru ako tak organizovanú. Na takéto zápasy do rotácie neni uplne zlý. Ale ukazuje prečo nehrá základ.
2021-02-25 14:12:09
Mimo Pjanica ale zaujímalo by ma, čo by spravil Koeman s Arthurom ktorý by absolútne nesedel ani na jednu pozíciu v 4231
2021-02-25 16:22:15
Som tu jediny kto ma rad Pjanica? Je mi ho velmi luto za tak malo hra , podla mna super hrac, prehlad prihravky, vcera krasna na Messiho , Pedri a De jong maju jasny zaklad ale s Busquetsom by sa mohol viac striedat
2021-02-25 19:04:12
Pjanič prišiel vraj ako tvorca hry,strelec ovládajúci aj trestné kopy...
Nespomínam si...videl už niekto Pjaniča v drese Barcelony trafiť bránu__?
2021-02-25 20:25:26
Nejhorsi vymena v historii fotbalu pro Barcelonu samozrejme. Bez komentare, zlatej Arthur..
2021-02-26 08:21:21
Pjanic ??a to si pamätám ako sme nedávali že kúpili Paulinha??oproti nemu paulinho topka hracik ešte aj v el clasicu dal gola ????