Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-03-05 17:05:26
Máme veľa mladých hráčov, ale Puig je výnimočný.
2021-03-05 17:50:53
Ach Ronald Ronald... Mas muj obrovsky obdiv. Se zdravotnimi problemy jsi prisel do techto sracek ve kterych jsme (nebo byli?) a vedes si velice dobre. Ani nemluvim o tom jak ti kazdy novinar pripomina ze novy president te mozna vykopne. Presto delas a maximum a jde to videt. I kdyby to bylo bez trofeje a jen na ten jeden rok tak si myslim ze si zaslouzis sileny respekt a to aby se na tebe s usmevem vzpominalo.
2021-03-05 21:20:41
Je možno výborný, ale určite tvrdohlavý a podľa mňa aj ješitný. Zabudli sme na jeho začiatky a tvdošijnúé presadzovanie nového rozostavenia? Koľko bodov odišlo? Spomeňme na jeho /ne/striedania. Súvisia s vyčerpaním aj zranenia? Pedri je iste o niečo lepší ako Puig ale aj keď jasne vidieť že Pedri ťahá nohy, nedá Puiga ani za boha. Lebo prečo? Aby mu dokázal to, čo mu povedal na začiatku sezóny? Moriba je fajn ale tiež už sme zabudli na tú jeho neskutočnú chybu /Puig takú ešte neurobil/. Som presvedčený že 90% z nás by ho vtedy za to poslalo minimálne do p... ak nie ukameňovalo. A ako sme trénera"milovali" po PSG? A verte mi, že by stačilo keby Sevilla premenila penaltu a vypadli by sme, ako Vás tu poznám, komentáre by boli úplne odlišné. Napriek tomu prajem Koemanovi zdravie, úspechy, výdrž a nech všetko rieši len z odborného hľadiska a bude dobre.
2021-03-05 22:27:27
Suhlas Anko 63
2021-03-06 09:51:03
Už som to písal inde. Dnešný šport je o sile a fyzickej zdatnosti. Dakedy futbalistu po fyzickej stránke ledva trénovali. Dnes by si taký Maradona s jeho prístupom ani v doraste neškrtol