Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-03-10 13:04:58
Hlavné je Alaba a Garcia zadarmo a predať Pjaniča, Coutinha, Roberta a ešte aj iných.
2021-03-10 13:23:49
O odchode Griezmanna, Coutinha, Pjaniča sa asi ešte špekulovať nebude, keďže ešte neskončila sezóna. By ma to upokojilo keby niečo bolo aspoň v pláne. Zrealizovať tie predaje bude ešte náročnejšie ako kúpiť Haalanda. Kto ich bude chcieť a dať aspoň 50 M za kus, u Pjaniča aj za 25 M?
2021-03-10 14:03:08
Důležité budou hlavně odchody a prodeje hráčů. Pak stačí vhodně doplnit, ideálně v kombinaci zkušenost a talent. Alaba by byl za mě super hlavně kvůli pozicím, které je schopnej zahrát, takže není potřeba kupovat či brát další LB nebo DM (Wijnaldum). Nejdůležitější bude přivézt hrota a tam záleží na těch financích z prodeje a jestli bude Haaland letos reálný nebo ne. Když ne, na rok vzít Aguera asi proč ne. Asi lepší řešení než Depay.
2021-03-10 14:07:42
Myslim si, ze Laporta musi zarazit tieto napady a clanky, ako sam povedal tymto znizuje ceny nasich hracov, nemozme to dat do zlej pozicie, aby sme neboli stratovi!!
K1ng Premium
2021-03-10 14:43:25
Včera sem toho halanda sledoval a nevím jestli se na něj nesložíme hlavně když přijde ???!
2021-03-10 15:14:49
Řesit odchody hlavně......Griez prostě jít musí, Coutinho taky, Roberta bych pustil téže. Lenglet téže, Umtiti téže, Firpa ??Todibo téže nechat ve Francii kde se mu daří. Pjanič poslat do kosmu. Busimu sebrat základ a nechat ho do rotace. Potřebujeme TOP utočníka a to TOP, žádný lepiče typu Aguero i když je skvělý ale skoro 33let. Haaland je špička na dalších 10-13 let. A opovaž te se mi tady někdo říkat že se sem nehodí. Rychlý, technicky skvělý, golový dravý, fyzicky nadupaný a mladý. Ono je někdy třeba změna a ne neutále hledat někoho do systému který je už x let přežitý a nikam nevede. Fotbal se vyvýjí a my musíme téže. García + Alaba místo Umtitiho a Lengleta. Oba zadara sice Alaba nechutný plat ale ok a taky je špatný že na LB podle jeho slov hrát nechce. Ale zase kdyby ALba potřeboval oddych mohl by tam zaskočit tím pádem by se vše protočilo. Pique ještě sezona nechat. Do zálohy Giniho? Ale zase 29-30let? No nevím z Live, ale bylo by fajn mít někoho typu Keita. Ale byl by zadara. No každopádně prvně dluh a odchody a pak NUTNOST TOP HROT. A řešit obranu.
2021-03-10 17:02:51
Je sranda ako si fanusikovia 10 roznych timov veria na podpis Haalanda a pritom len jeden tim ho ziska, ten ktory ho najviac preplati. :)
2021-03-10 17:42:26
CR7 hlada novy klub, just sayin' :D
2021-03-10 19:38:21
ja som tiez vcera sledoval haalanda a je to talent jak delo.. je sice aj patrične arogantný ale kto by v jeho veku pri takych schopnostiach a slave nebol ;) nie kazdy je goat ako messi.. ale myslim si ze kupit ho teraz je povinnosť!! presne by k nam zapadol: utok Messi haaland a fati by bol okamzite naj na svete v next sezone (liverpoolska trojka pomaly vyhasina, Pep to v City furt mieša tak že nikdy nie su poriadne zohratí a bayern trojka je slabsia), Messi s pedrim by davali prihrávky do behu a haaland s fatim by zasielky vybavovali prvotriedne... Real ma benzemu, ktorý im stale ťahá cely utok, oni skor potrebujú golove kridlo=Mbappe a na haalanda im uz nezvysi.. inter,juve, chelsea, bayern maju svoje kvalitne #9 CF a ked nebudu niejake rošády tak im haalanda az tak nebude treba ako nam! preplatit nam ho mozu jedine sejkovia zo City abo PSG ale dufam ze francúzska liga bude jeho egu prislaba a Pep nema rad arogantnych hracov ? cize jedine ku nam!! a vyhovorky ze nemame peniaze nechcem od nikoho pocut lebo na predaj toho máme az az, treba len zamakat v kancli.. ja by som predal okamzite #7, #14, #20, #15, #23, Firpa(cislo som aj zabudol ?) a aj #11 keby bolo malo.. bez váhania kvoli haalandovi by sa to oplatilo...
2021-03-10 22:04:45
Nevie niekto, že kedy sa má vrátiť Fati ? Chýba mi jeho hra