Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-03-11 10:30:35
Ale mala sa opakovať to bolo jasné VAR je nasmiech
2021-03-11 10:38:07
Nemožme teraz plakať nad rozliatym mliekom mali sme dat 2-3 góly do polčasu a hotovo, brvno desta, penalta, dembeleho šance atď a ta penalta podla mna by bolo velmi prisne aby si mala opakovať keby dal Leo gól tak by sme si ani Verratiho nevšimli
2021-03-11 10:46:21
Ak by Barcelona doma nedostala 4 goly, tiez mohli mat inu motivaciu. Ak by neprehrali doma s Juventusom, mohli mat lahsieho supera.
Na ak by / keby sa nehra. Skoda oboch penalt vcera, nevyuzitych sanci. Ale odohrali sme konecne zapas s realne silnym superom, na ktory sa dalo s radostou pozerat. A to bude dufam sluzit ako zaklad pre buduce sezony.
2021-03-11 10:50:35
osobne si myslím, že kebyže sme doma aspoň remizovali tak včera by sme určite postúpili. PSG nehrá nič extra
2021-03-11 10:50:48
A mala sa piskat penalta, ked Navas zrazil laktom Desta....
2021-03-11 11:24:47
futbal sa hrá hlavou.. toľko nepremenených šancí v dvoch zápasoch znamená, že psychika-koncentrovanosť nám ešte stále chýba, čoho je vizitkou aj katastrofálne kopnutá 11ka.. spojené prvé polčasy oboch zápasoch a % ne premenené šance, tak PSG by boli zrelé na uterák.. visca..
2021-03-11 11:30:38
Jako srry, ale ta penalta proti nám byl těžký zářez. Lenglet ho vůbec neviděl, Icardi byl totalně mimo míč, nic to neřešilo a on to foukne. Naprosto směšná penalta.