Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Marco01 Premium
2021-04-03 17:31:58
On naozaj idealne zapasuje do Realu ?
2021-04-03 18:04:16
Podľa mna to veľmi dobre povedal a má to v hlave práveže až prekvapujúco na jeho vek upratané. Mne je to určite sympatickejsie ako nejaká prehnaná skromnosť a hra na pokoru. Športovec má byt taký
2021-04-03 18:18:02
Od sympatičnosti má daleko. Ale hlavou to má nastavený jako vítěz a to nejlepší hráči prostě musí mít, jde si za tím a je vidět že ví co chce a maká na tom :)..Kdyby Dembelé nebyl hlavou takový labil a na začátku si nemyslel že je středobod vesmíru a na všechno nesral protože díky talentu se vše udělá mohl být teď daleko jinde :). Ale pořád má 23 což je nic :)
2021-04-03 19:19:15
Pamätám si ze podobne reči (podľa mňa správne) mal pred prestupom k nám aj Trincao a ľudia mu tu za to väčšinou nadávali
2021-04-03 19:26:28
Neymarko dalsia cervena... ten uz ani nehra futbal, len simuluje, oplaca. Potom dostane cervenu alebo sa zrani. Dalsi talent s prazdnou hlavou... dufam, ze sa nevrati.
2021-04-03 20:07:22
toto je taka klasicka cesko/slovenska vec , nadavat na kazdeho kto nieco dosiahol a ma vyssie sebavedomie.....rovnako ako ronaldo tak aj mbappe....dosiahli nieco co 99,99% ludi nedosiahne...a verte tomu , ze to ego k tomu vyrazne pomohlo...sebavedomie a dravost ist za svojim je velka cast uspechu v hocicom.....uspesni ludia maju diametrane inu mentalitu ako ti neuspesni....
2021-04-03 20:12:23
Nie je lepší ako Ronaldo alebo Messi ale časom sa ním nechce stať .. má motiváciu takéto slová ho nakopnú .. sám povedal že Ronaldo a Messi sú lepšími a má pred nimi rešpekt ? to že si tak hovorí sám pre seba ho motivuje .. síce tiež si vravím že Mbappe by pasoval do Realu a Haaland do Barcy .. ale obaja sú úžasní na svoj vek .. ak má rešpekt voči Messimu a Ronaldovi ako povedal iba sa motivuje sám pre seba aby podával lepšie výkony prečo nie ?
2021-04-03 21:18:30
Možno ma ukameňujete, ale ja mám Mbappého rád. Nie je na úrovni Messiho, ale v budúcnosti bude skvelý. To, že nám vstrelil hetrik svedčí o jeho kvalite. Chová sa ako zmrd? Veď to patrí k futbalu.
2021-04-04 06:47:31
Mbappe nebude pravdepodobne nikdy taký dobrý ako CR7 a Messi, oni boli v jeho veku úplne inde. Mbappe a Haaland ale môžu nastoliť novú hegemóniu v získavaní Ballon d'Or. Ak by išiel Mbappe do Realu a Haaland do Barcy a bili by sa o Ballon d'Or, tak by bola situácia presne opačná ako s CR7 a Messim. V Barce by bol ten 16tkový útočník a v Reale ten ťahový hráč.
2021-04-04 07:49:57
ono dnes je ta pokora castokrat len predstierana, mladi chcu vsetko a sebavedomia maju na rozdavanie, ide o to, kto si to ako uprace v hlave, bez sebavedomia nemozes robit vrcholovy sport... kiezby mal tak upratene dembele ako ma mbappe,. mohli sme byt uplne inde, ale snad ho dalsi rok pod koemanom posunie este dalej aj psychicky, hlavne asi potrebuje konecne dospiet
2021-04-04 11:29:59
Mbapé nikdy nedosiahne to čo Messi a Ronaldo. Stačilo mi sledovať sobotňajší zápas, keď doma prehrali 0:1. Ani si neprdol a to bol iba francúzska liga.