Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-11 00:57:49
Zidane nie je až taký sláby trener, ako som si myslel
2021-04-11 02:28:23
Prohráli jsme jen díky 2 chybám, k tomu Real nehrál nějak dobře, ze by nám dal třeba 5-6 koustku. Hráli jak za doby mourinha ke konci snad měli i 6 obránců neskutečný...
jirkam Premium
2021-04-11 04:31:15
To ,ze hra na 3 stopéry mu vyšla par zápasů neznamená,že to mel pouzit s Realem. To nás porazilo,volný prostor vpravo a rychlý Vini. Trenér prokoučoval 1.Polocas. prohra pada na jeho hlavu
2021-04-11 07:18:47
Za mě včera největší zklamání Dembele, Messi a Pedri. Od nich jsem cekal daleko, daleko vic... Neříkám, ze Messi nebo Pedri hráli spatne, to Messi ani neumí :-), ale to ocekavani od nich bylo proste za mě velký a nenaplnili ho. U Messiho mě překvapily mizerný přímý kopy, odflaknuty. A Dembele...kamenů dneska nemam co dodat.. strasne mě zklamal tím ničím, co “předvedl”...Všichni tihle tři měli zkratka být rozdilovi hraci a nebyli. Těžko pak bodovat.
2021-04-11 08:22:15
Chalani treba si uvedomiť,že včera hrali šiesti hráči ,ktorých mena spred dvoch rokov sotva by niekto z Nas poznal a včera hrali El clasico.nebolo to ideálne,ale verte mi ,že o rok už real si ani neškrtne
2021-04-11 08:25:21
Bohužel už i Real staví autobus. Ale proč ne, evidentně je to účelné. Nemyslím, že jsme hráli až tak špatně, ale účel světí prostředky. Real se zatáhl a čekal na chyby a brejky. V obraně i tak ještě máme co zlepšovat. Rychlí hráči Realu byli stálým nebezpečím.. K jednotlivým situacím už se vracet nebudu. Faul, nefaul, penalta nepenalta. Ničemu to nepomůže. Je to realita. Je třeba jít dál. Máme ještě 8 zápasů. Pojďme 8krat vyhrát a uvidíme. Forca Barca. ?❤
2021-04-11 08:36:29
grizli,,s nim sa nedá takyto zápas vyhrať,to som pisal pred zápasom už
2021-04-11 09:21:56
No po psychickej stránke je trochu rozdiel doháňať ,alebo udržať sa na prvom mieste,je to oveľa náročnejšie.nepochybujem ,že real stratí este min 2body,ale este aj my mame dlhu cestu pred sebou.vôbec to nevidím uzavrete,a atléti sú v hre tiez
2021-04-11 09:31:44
ak si spomínate, tak po zápase Real s Liverpoolom som napísal, že mám obavu o výsledok El Clasica v sobotu, ak podajú podobný výkon, ako v stredu. A bohužiaľ, včera sa to potvrdilo. Zidane takticky nás v prvom polčase vymazal z hry, presne vedel, čo Koeman postaví a ako budeme hrať my. Síce nie pekný futbal, ale účelný. A nezabudnite porovnať výkony našich hráčov a výkony hráčov Realu. Našich slabších hráčov bolo viac, ako hráčov Realu!
2021-04-11 10:00:07
Trochu veľké oči mame.na jeseň sme boli zmierení ,že snáď budeme hrať EL,teraz sme v hre o pohare ,istú LM a stále plačeme.tá prestavba stále trvá,možno po lete už môžme reálne útočiť na najvyššie ciele,aj tak by to bolo mega úspech.veľa klubov sa tým trápi roky
2021-04-11 10:39:38
Najhorsie - real vratil svojou hrou futbal do roku 1982. Roberto na ihrisku.
Najlepsie - obrovska snaha. Real mal nonstop 11 hracov na vlastnej polovici, tam nebolo jednoducho kade. Ale aj tak sa Barca v tom otrasnom pocasi snazila, makala, z jednej strany, z druhej strany, stredom. Nebolo to idealne, ale mne sa vykon pacil. Real v druhom polcase prakticky len odkopaval loptu.
Ja som spokojny, ked sa naucia zlomit taketo zapasy, kde super nehra futbal, bude to super.
Zidan a skvela taktika? Hento im mohol nadiktovat aj Bystro z hornej dolnej. Vsetci pred branu a vykopavajte to von...
2021-04-11 22:58:56
NEJHORŠÍ ?
Dneska jsme mohli být na 1.místě !!!
Takto si to nechat uniknout nás bude stát ještě titul