Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-12 15:05:29
A Manzano sa mu iba vysmial do tváre lebo vie, že nič nemôže.
Marian Premium
2021-04-12 15:11:04
Sťažnosti treba nasmerovať na RFEF, La ligu a rozhodcovskú komisiu, kde sa rozhodlo, prečo práve fanúšika Realu nominovali pískať el clásico. Manzano je v tom nevinne, robil len svoju robotu, kto z nás by išiel proti klubu, ktorému fandí. Ruku na srdce, ja nie. Ani ostatní verní fanúšikovia. Ryba smrdí od hlavy...
2021-04-12 15:12:21
spravne robil ! trapny modrič vypada ako vagína po 6 hodinovom sexe :D
2021-04-12 15:23:08
Správne Geri, treba sa biť za náš klub!
2021-04-12 15:25:24
Rozhodca nemoze za prehru , uz prestante vyplakavat
Ani jedna penalta sa nemala piskat (to ze bola v prvom el clasicu pena lacna , neznamena , ze to ma posrat rozhodca aj v druhom el clasicu)
A to ze nastavil o 2 minuty menej je fakt smiesna vyhovorka

Ano , citime krivdu , ze realu sa piska inak , ale prestanme prehru hadzat na rozhodcov a riesit len toto.

Skor sa pozrime ako nas zazracny alba pri prvom gole vyletel jak pripravkar a pri druhom zavrel oci ked mohol odhlavickovat loptu, keby sa tam vobec nedrbal tak by to stegen este mozno aj vytlacil peknym zakrokom

Pre mna najskusenejsi obranca v nasom muzstve a opat nepodrzal ,ale prave on spravil 2 chyby z coho padli goliky

Zidane aj s madridom nas prestal , vsetko im vyslo podla planu, rychly gol a pevny beton + skusenosti hracov v zalohe , treba im pogratulovat a ist dalej vyhrat vsetky zapasy a dufat v ich zakopnutie .

Uzite si posledne zapasy , mozu to byt messiho posledne v drese barcelony ;)
2021-04-12 15:58:07
Super Piqué ? Budeš považovaný ešte za väčšieho plačka ako doteraz ?
2021-04-12 16:25:08
Liverpoole stredu, ostáva verit malý zázrak že tie biele myši vyklepu.
2021-04-12 16:36:39
Už dávno hovorím. Nech sa zavedie čistý hrací čas, napr. 2 x 35 minút a vyrieši sa polovica aktuálnych problémov..
2021-04-12 18:30:57
Zápas s Realom bol vyrovnaný ba povedal by som,že Barca bola lepšia. Real mal v zápase aj ku šťastia, pretože druhý dvakrát tečovaný a dosť náhodný gól Realu veľmi pomohol tak ako im (trochu)pomohol aj rozhodca ale to sa dalo čakať. Som presvedčený, že ak by to bolo naopak a Barca by vyhrávala 2:1 tak za "to jemné pridržanie " by rozhodca určite proti Barce odpískal penaltu a tiež by to vôbec s VAR-om nekonzultoval. To sú tie maličkosti,ktoré pomáhali a pomáhajú Realu k niektorým víťazstvám. A to je na tom veľmi smutné. A to nehovorím a šťastí Realu v závere zápasu keď len kúsok stačil aby Moribova strela skončila v sieti. Ak by zápas skončil remízou nikto by nevyplakával,že sme hrali zle a že tréner nezvolil dobrú taktiku. Chýbalo nám naozaj len kúsok šťastia. Z môjho pohľadu bol to výborný zápas dvoch vyrovnaných súperov. S prvým zápasom s PSG sa to vôbec nedá porovnávať vtedy sme hrali jednoducho hrozne. Takže netreba byť negativistický v športe to tak chodí raz máš viac a inokedy menej šťastia. Dôležité je ,že hra Barci je podstatne lepšia ako v prvej časti sezóny. Treba veriť,že nakoniec všetko dobre dopadne.
daVinci Premium
2021-04-12 21:30:51
Čo mňa prekvapilo, že mu dal po zápase žltú kartu a to ani nehral hhh, to mu môže dať žltú hocikedy ? V autobuse ? V obchode ? Na čerpacej stanici ? ??? čudujem sa že Messiho nevykartoval ešte pred zápasom.