Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-18 10:00:27
Včera výbroný zápas..spolupraca pri góle Messi - Jong - Messi mi pripomenula spoluprácu Messi - Alves - Messi, včera radosť pozerať!..a gratulácia k trofeji, ešte to dotiahnúť v lige do úspešného konca a bude super.
Ale neviem sa zbaviť dojmu, že aj keď je Ter Stegen výborný brankár, je neistý pri centrovaných loptách a 90% jeho dlhých nákopov nájde buď protihráčov, alebo skončia mimo ihriska..
2021-04-18 10:12:46
Ter Stegen: nesuhlasim. Velakrat pochybil, nielen raz. Este dobre, ze sa malokrat dostali pred nasu branku. A Mingueza by si zasluzil vyssie hodnotenie.
2021-04-18 10:18:46
Dest 6,8 totálny výsmech ???
2021-04-18 10:22:17
Pique se mi včera hodně líbil, uplně vymazal Williamse. On byl popravdě naší největší hrozbou..
2021-04-18 10:25:30
Za mňa včera najlepší trio Messi, De Jong a Pique. Pique výborný, zlikvidoval každé potencionálne nebezpečenstvo, takáto istota nám bez neho chýba. De Jong neskutočný, za mna MOtM aj napriek tomu že Leo dal 2 góly...ale včera zahrali druhý polčas prakticky všetci veľmi dobre. CdR je doma! :-)
2021-04-18 10:36:36
Výborný výkon od všetkých hráčov. Osobitne by som vyzdvihol Messiho a De Jonga. Tí dvaja vyčnievali v už aj tak skvelom tímovom výkone. Na začiatku sezóny som bol zato aby Messi po sezóne odišiel. Nedarilo sa mu, vyzeral nešťastne a dušou ako keby nebol na ihrisku. Otvorene poviem, že radšej by som ho vtedy videl šťastného inde než duchom neprítomného v Barcelone. Neveril som, že tu ešte môže nájsť motiváciu ale vyzerá to na úplný opak. Minulým vedením zdecimovaný tím ukázal srdce, z ničoho nič tu vyrástli nové opory, ktoré ťahajú za jeden povraz. Kto by to bol na začiatku sezóny povedal, že toto mužstvo vyhrá Copu a bude do konca bojovať aj o ligový titul? Je tu ešte veľa práce ale základy sú výborné. Vôbec mi nevadí ak by aj tú La Ligu nakoniec nevyhrali. Takisto si myslím, že sa tento tím zaobíde bez Haalanda, Mbappého alebo Neymara. Dosť už bolo nezmyselne drahých prestupov, ktoré viedli k totálnemu rozkladu mužstva. Vráťme sa k filozofii Barcelony a zabudnime na predražených žoldnierov. Ďakujme a tešme sa z hráčov ako Araujo, Mingueza, Dest, Pedri, De Jong, Fati, Riqui, Moriba a dúfajme, že sa knim pridajú ďalší.
2021-04-18 10:44:05
Nemyslim si,ze Mingueza bol horsi ako Pedri,skor opacne.
A Moriba? Co tam ten robil??...
2021-04-18 10:53:12
Tie 2 gólové prihrávky vyzdvihli Albu príliš hore na 8,4. Dovtedy dal 6 zlých prihrávok a brzdil útoky. Pomaly je zrelý na výmenu a nie na chválu.
2021-04-18 12:26:49
Pokud hrajeme do obrany, která je stáhnuta a jen brání tak je mnohem lepší hrát Griezmanna než Dembeleho. Griezmann hrozně často se stahuje a někdy i ubrání důležitý balon, dembele většinou čeká v útoku na balon a to prostě není dobré viz. Clasico. První poločas griezmann nic moc, ale to celkové Barcelona byla taková opatrná. Druhý poločas bych řekl všechni na výbornou. Messi a De Jong excelentní.
Marian Premium
2021-04-18 13:22:40
Najlepší Frenkie s Leom. Nepáči sa mi ofenzíva Desta, väčšinou zakombinuje na pravo a vracia loptu dozadu, aspoň raz skúsil center a hneď bol Griez v šanci, toto by chcelo častejšie.