Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
8JK8 Premium
2021-04-30 10:30:40
Takého Busiho aký hral včera by som chcel vidieť do konca sezóny absolútny masterclass výkon škoda že zvyšok spoluhráčov sa k nemu nepridal.
2021-04-30 10:31:54
Koeman chce aby sme si uzili este trochu napatia, budu atraktivnejsie zapasy, fandovia budu mat radost s kazdej dalsej vyhry. :)
2021-04-30 10:39:49
Včera chýbal Dest (celá pravá strana bola preto ako na vode - Roberto hral veľmi zle) a Lenglet. Umtiti je pomalý a myslí si že to nahradí prílišnou agresivitou a tvrdou hrou, čo proti rýchlonohému útočníkovi nemusí vždy pomôcť. Stále (roky) si myslím, že on je ako obranca dobrý ak sa hýbe alebo stojí proti útočníkovi. Avšak pre svoju pomalosť a ťažkopádnosť útočníka s loptou nedokáže dobehnúť. Tomu stačí mať náskok meter, meter a pol a Umtiti je v tom momente už len štatista.
2021-04-30 10:44:13
Najhorší má 5 bodov a najlepší 7. Prečo tam nikdy nie sú aj čísla1234 ?
2021-04-30 10:58:16
Nechápu ty vysoké známky pro Sergi Roberta ! Vzhledem k známkám ostatních hráčů, bych to reálně viděl tak na 3,2 a to jsem ještě optimista ! Strašnej výkon ?
2021-04-30 11:01:12
Podľa mňa, ani Moriba nič nehral. Nezapájal sa aktívne do presingu, po strate lopty sa nesnažil ju vybojovať späť. Hra bez lopty úplne pasívna, neponúkal sa. To sa s Pedrim nedá porovnať.
2021-04-30 11:09:24
Mňa včera najviac sklamali kraje. Alba a Sergi Roberto mali po polčase fičať dolu a namiesto nich mal ísť hore Dest a Junior Firpo.
Busquets zahral dobre, ale po 55 minúte ťahal za sebou nohy a začínal kopiť nepresnosti. Tu mal prísť na ihrisko Moriba z lavičky. Jednoznačne mal od začiatku hrať Puige a potom ho mohol striedať Pedro. Aspoň jeden ofenzívny záložník proti očakávanému betónu sa pýtal na ihrisko od začiatku. Tá nepochopiteľná averzia Koemana voči Puigovi bude Varcelonu možno stáť titul.
2021-04-30 11:13:32
Súhlasím jedine s hodnotením Busquetsa a Moribu. Ostaní minimálne o jeden stupeň nižšie hodnotenie a Robertovi max tak 3. Ten človek nemá čo v základe Barce robiť. Moriba je ešte mladý chalan a celú kariéru má pred sebou, ale je zarážajúce že svojimi výkonmi prerástol Roberta, Pjaniča, Trincaa, Firpa a Puiqa (aj keď ten vlastne ani nedostáva príležitosť sa ukázať).
2021-04-30 12:07:07
Roberto 5,4, strčte si to známkování někam. Alibisticky odevzdával míč a nic navíc nepředvedl. Nikdy tomu nebudu rozumět, netajím se tím a vlastně mi to nevadí. ???
2021-04-30 12:59:23
Ako tak citam komentare, uz ma vobec netrapi, ze som vcera na nas zapas zabudol, preinstalovaval som Windows na PC...potom zapnem televizor, ze aspon si pozrem polcas MU a pozrem na stranku Forcabarca a uz je po zapase a vysledok...skoda komentovat...Koeman by mal dat pozret muzstvu druhy polcas MU ako sa hra o vysledok!
2021-04-30 15:02:26
Tento zápas pokazil tréner. Minimálne na polčas mal vymeniť Roberta. Umtitiho nemal stavať vôbec , jeho najväčší problém nieje len pomalý pohyb, ale hlavne pomalé myslenie.
2021-04-30 16:48:25
Dá som tomto zápase polemizovať všelijako mal ísť roberto dole nemal ísť z môjho pohľadu granada nebola vôbec nebezpečná prvý polčas roberto nejako extra nepadá val v obranej činnosti áno v útoku to bola totálna bieda ani by sa mi nesnívalo za granada dokáže otočiť je pravda ze mohol striedať už v skôr Roberta aké zrejme chcel po šetriť desta.. Ten prvý gól bol cely taky nešťastný.. Zápas blbec alebo ako to nazveme keďže 2 krát boli pred bránou 2 góly a vybavene barcelona mala dat druhý gól za 15 min druhého polčasu jednoznačne mali vybehnúť ako keby prehrávali
2021-04-30 17:55:15
Podla hodnotenia Moriba 4.najlepsi hrac zapasu,lepsi ako De Jong....toto snad nie je ani mozne...vsak bol horsi ako Roberto a ten neurobil nic.
Zapas nam prehrala zaloha a Alba s Robertom,Busi robil cp mohol,ale sam na to nestacil,za odmenu siel z ihriska....
Dufam,ze sa do toho zamontuje aj Laporta a porozprava sa s Koemanom-mozno potrebuje pohlad "z druhej strany"
2021-05-01 08:08:36
nasim netreba ineho trenera, im treba poriadneho sportoveho psychologa, ktory v nich ozivi vitazny duch, nevyhrali sme ziaden velky zapas uz pomaly dva roky, nejdem tu ratat nejake vitazstvo proti rovnako zdecimovanemu Juve v skupine LM a dalsia vec, budem tobtvrdit stale, tym nema vodcu ani Geri ani Pulga nimi nie su a ani nebudu, nemaji to v sebe, chyba masch, carles alebo victor