Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-09 13:20:23
uplna pravda plus dalši bod by mal byť trener : nevie zasiahnuť do zapasu aby zmenil hru ked sa nedarí plus nevie striedať a odstavil hračov neviem prečo !!!!
2021-05-09 13:30:00
Chyba mi tam Lenglet. Ktory nam svojimi nestastnymi zakrokmi stratil kopu bodov.
2021-05-09 13:30:45
Moj skromny nazor: Viem ze su cules sklamani ze nam titul zrejme unikol o chlp, ale myslim ze uspech je uz len to ze sme boli schopni bojovat do zaverecnych kol. Pred sezonou som neocakaval ziadnu trofej ale mame CdR a na titul budeme stracat mozno bod alebo dva. Treba si uvedomit ze nemame hrot celu sezonu, odisiel suarez a neprisla ziadna nahrada, zranil sa Fati. Zaclenilo sa vela mladych hraco ktori sa stale ucia. To sa potom velmi tazko drzi krok s najlepsimi. Koeman aj napriek jeho chybam varil z vody ale muzstvo pozdvihol a mal by dostat sancu aj buducu sezonu. Pridu nejake posily, vrati sa Fati. Buducnost vidim ovela svetlejsie ako rok dozadu. Visca!
2021-05-09 13:56:26
Z posledných 16 zápasoch Atlético vonku vyhralo len 4, remizovalo 4 a len 2 vyhralo. Doma 4 výhry, 2 remízy a 1 prehra. A z tých 16-tich zápasom nevyhrali viac ako 2 krát za sebou. Je tu šanca že im jeden zápas nevyjde.
Real je na tom lepšie. Z posledných 16 zápasov prehrali len jeden s Levante a to doma. Remizovali 4 krát.
Matematická šanca tu ešte je. Dôležité je aby FC Barca už neprehrala. Zbytok bude už len šťastie.
2021-05-09 14:15:46
Za tu hadzanu co hrame a prechod do utoku step by step si titul nezasluzime.....a s takouto hrou LM nikdy neziskame.....
2021-05-09 14:30:20
Fanúšik Barcelony nemá pamäť. To ze sme stále v hre o titul aj keď nemáme všetko vo svojich rukách je zázrak. V decembri sme boli pánu Bohu neznámi a bez akejkoľvek šance. To co hráči dokázali je perfektne. Vrátili sa vo veľmi krátkom čase do hry. Na to zabúdame. Ja nie ale sa na to zabúda. Barcelona urobila veľmi veľa a ze možno dôjdu sily na konci je len pochopiteľne. Pre mňa je zázrakom to ako sa zmenilo postavenie v tabuľke.
2021-05-09 14:48:56
Pozeral som včera Pl Ch vs City.keď som videl ich striedačku ,išiel z nich strach.v la lige by bojovali El minimálne.to je tiež jedna z achiloviek Fcb,to sa musí zmeniť,takto vlastne hráme bez možnosti plánu B.či by to vedel nás trener využiť je otázne,ale takto nemá ani možnosť.žiadny rozdielový hráč u nás na lavičke
2021-05-09 14:50:25
Ronaldovi bych za tu sezónu, titul v Copě a vyhrabání se z nejhlubších sra.ček poděkoval a poohlédnul bych se po alternativě, kde přirozeně nejlepší volbou by byl Xavi. Koeman rozhodně není špatný trenér a určité úspěchy za sebou rozhodně má, svoji stopu zde zanechá a myslím si, že kladnou vzhledem k okolnostem, ale rozhodně bych jej nenechával přebudovávat celý tým další rok nebo dva. Tomu musí šéfovat někdo, kdo má ke klubu mnohem blíže. A taky někdo, kdo má jasnou koncepci a vizi. Koeman měl za celou sezónu cca 3-4 zápasy, kde mu opravdu vyšla taktika, jinak je to neustálé vaření z vody, lepení sestavy tak, aby to alespoň trochu drželo.
Musí jít a čím dříve, tím lépe...
buggo7 Premium
2021-05-09 14:55:03
Muze za to hlavne trener, vsechna cest, ze barca mohla bojovat o titul do posledni chvile, po tom co byla totalne v krizi. Koeman mozna prinesl vice discipliny, ale to je vse! Vetsina zapasu nebyla dech berouci vykon, spise prumer. Ano nekdo by mohl argumentovat, ze tym nema varianty a hralo se s mladiky. To je fakt, ale lavicka totalne vyhorela, misto aby rotoval a hraci z lavicky meli herni praxi, ptz kazdy snad vi ze sebevedomi a herni praxi ziska hrac pouze zapasy, tak jsem plno zapasu sledoval pouze 2 stridani v 80minutach. Pri dnesnich narokach po sportovcich je unreal odehrat vsechny zapasy s totoznou sestavou. Pedruv raketovy start zacla brzdit unava. Proc nehral puig opravdu nevim! Mohli se spolu delit o minuty. Koeman je pouze prumerny trener, ktery v barce nemuze mit budoucnost
2021-05-09 15:05:04
Koemanova tvrdohlavosť nás stála asi najviac...
2021-05-09 15:14:58
8ka chybí osobnost a vůdce na hřišti. Někdo kdo zařve a ukáže směr. Spousta mladých, co hrají první zápasy větší a potřebuji podporu. Pique, Stegen vzadu nestačí.
2021-05-09 15:24:55
Neviete preco Kuman dopustil remizu ked hovoril ze musime vyhrat vsetky 4 zapasy? Asi aby daroval titul realu
mito669 Premium
2021-05-09 16:23:50
Ešte nič nestratili a šanca stále žije tak klud ?
2021-05-09 19:59:22
Tady je zase nablito,před měsícem když se dařilo tady Koemana každý chválil,teď ho každý vyhazuje. Na ty podmínky jaký měl odvedl kus dobrý práce a zaslouží si posily, pořádnou přípravu a šanci na další sezónu, když to příští rok bude stát za prd,tak bude potřeba mu poděkovat za to, že nás vytáhl ze sraček a dát šanci Xavimu
2021-05-09 21:55:48
Ešte ak real prehra s Ivankom budem spokojný ???
2021-05-10 07:15:19
No neviem pre mňa Barca hraje stale o titul, pri forme TOP 4 tímov La Ligy, to môže skončiť hocijako, veď nikto nema 6bodov naskok a su tri zápasy do konca..
Ešte k Pjaničovi, môj názoe je že nedostal toľko šancí aby som mohol povedať že je to Fail.. Piug na Barcu nema, minulý rok to bol Aleňa, a teraz kto sleduje tak vidi že nama na to ani v Getafe kde vôbec nieje rozdielovým hracom ako by s hraca Barcelony v takom Getafe patrilo..Piug sa snaží no problem je už len v jeho postave a to mu berie body