Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-12 11:28:51
Roberto opäť raz potvrdil prezývku univerzál - dokázal hrať za oba tímy naraz ... ;)
2021-05-12 11:57:42
Zaujimalo by ma tu hodnotenie coacha za tento zapas. Ci by sa vobec dostal cez 5tku...
2021-05-12 11:58:21
Dembele má vysokú známku, lebo mal gól a asistenciu, ale ja si myslím, že jeho včerajší výkon bol vzhľadom na to, čo hral v tejto sezóne priemerný až podpriemerný. Niekedy je to tak, že hráč maká a nič a niekedy až tak veľa nehrá, ale je v správnom čase na správnom mieste, ťukne do lopty a je to tam. Podobne je to v prípade Griezmanna. On má celkom dobré štatistiky, ale myslím, že herne je to slabšie. Väčšinu zápasov je to pán neviditeľný. Štatistiky sú u neho lepšie než hra.
2021-05-12 11:58:46
Začo dostal Roberto tak vysokú známku, netuším.
Neobjektívne je aj hodnotenie Dembeho. Zďaleka nebol najlepší hráč Barcy.
...a Puigove hodnotenie je tiež záhadou... okrem toho, že behal viac, žiadny prínos
2021-05-12 12:33:51
Tu su nase chyby v obrane, mohli sme dostat kludne 5 golov v priebehu 10 minut:

51' hrac nebraneny centroval pred Piquem a dalsi sam hlavickoval medzi Lengletom a Albou
53' hrac sam centrolval z Albovej strany, zle si ho rozdelili Alba a Lenglet, a dalsi nabiehajuci sam hlavickoval asi ho mal brat Pedri
57' gol: super hral bago medzi Albou, Lengletom a Grizim, centroval cez Griziho, hraca vo vzduchu nepokryl Roberto, gol na 2:1
59' do branenia sa nezapojil Dembele a Pedri, 3 hraci supera sa pohrali s Robertom a nasledne jeden strielal 11m od brany
59' gol: zla prihravka od Messiho, dvaja hraci obohrali Piqueho - ten nemal sancu, hrac sam pred brankou, gol na 2:2
62' utok supera, Busquets nepokryl hraca, ten sam strielal z 20m
83' gol: dest neubranil center, Piqueho predskocil hrac a daval na 3:3

Je zaujimave ze do obrany sa nikdy nezapojil De Jong, ktory medzi tym utocil a nabiehal do vapna.
Ked sme tahali vitaznu snuru od zaciatku roka, bolo to prave kvoli De Jongovi, ktory dobre branil.
2021-05-12 14:28:16
La Liga nadobúda rozmer dedinskej úrovne, takúto ukážku predvedie druhý tím ligy ? Uz by tam mozno bodovala aj Dunajská Streda..........
2021-05-12 19:35:28
Ahojte chalani, moc sem komentáre nedávam ale včera som sa cely deň tešil na zápas. Po polčase super ale výsledok hotovo. Aši dostanem veľa minusiek ale nemôžem si pomôcť... MATS nechytil včera nič, druhý gól mohol kľudne zobrať zo vzduchu, to isté proti granade... Hrozne zaklinocvany na čiare... Neviem co mu je ci to je frustrácia z celého roka ale nevadí. Osobne som veril v titul a vždy budem barce fandiť aj keby co bolo... M verím ze budúca sezóna bude oveľa lepšia. Visca
2021-05-13 08:39:27
Nevidel so zápas a nemôžem komentovať, ale dostať 3 góly za polčas od skabučkého Levante, to hovorí o totálnej dezorganizácií obrannej hry, to proste nemá sa stať.