Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-14 18:11:24
Déja vu
2021-05-14 18:28:23
14 :D To už je reálnejší aj ten jednorožec ako tu už niekto dávnejšie spomínal. Takých 7 alebo 8 nepoviem. Uvidíme koľko ich odíde a hlavne ma zaujíma Pjanic.
2021-05-14 18:34:54
Braithwaite, Fernandes, Pjanič, Coutinho, Firpo,Umtiti, Neto sú istí na 99%. Roberto by mal ísť tiež, Dembelé,ak nebude chcieť predĺžiť takisto alebo kľudne aj Griezmann. Ak Messi zostane, tak Griezmann nemôže zarábať viac ako Messi. 43 miliónov €, či koľko je hanba čo zarába za tú "hru" čo predvádza. Ja pre neho miesto v zostave po príchode Depay-Aguero a uzdravení Fatiho absolútne nevidím.
2021-05-14 18:55:41
Za mna určite musia vybaviť odchod: umtiti, matheus fernandes, braithwaite, pjanic, firpo, neto, Alena, jeden z dvojice griezmann dembele a ak má ostať trincao tak aj obidvaja môžu ísť... myslím si že ak chcú vybudovať silný projekt potrebujeme prekopať obranu komplet. Čiže pique bude náhradník a dajmetomu že základ bude hrať Garcia - araujo. Dest potrebuje tiež konkurenciu v tomto prípade mi je roberta ľúto ale ak nájdu lepšieho hráča na RB ktoré asi nebude priorita tak tiež by som ho pustil. Na LB potrebujeme hráča typu Alba strašne rad by som bol keby peniaze z predaja využili na gayu z Valencie. Coutinha by som nechal môže hrať v strede kde aj má hrať ale môže hrať aj na ľavom krídle kde by bol takticky variant keď hráme na 4 záloznikov v prípade že zahráme na 2 útočníkov (messi-aguero) (messi-depay) každopádne potrebujeme mladú solídnu a spoľahlivú obranu a sakra potrebujeme náhradu za sergia busquetsa. Tuto sezónu hra parádne ale aj on už musí mat nejaký solídny backup a možno aj hráča čo ho vytlačí zo základu budúcu sezónu ideálne.
2021-05-14 19:14:11
Puig by mal byt medzi prvymi na odchode lebo na to nema , otvorte uz oči
tunno Premium
2021-05-14 19:50:51
Do toho pamprezident
2021-05-14 20:30:32
Sergia Roberta treba predať, lebo v roku 2022 odíde zadarmo.
2021-05-14 21:35:39
Neto, Roberto, Pjanic, Coutinho, Fernandez, Martin, Umtiti, Lenglet( Kdybych si měl vybrat nechal bych si Umtitiho ale to by mu muselo vydržet zdraví, Lenglet totálně vyhořel tuhle sezonu ale totálně).....Pique-Busi-Alba poslední sezona. U Dembelem nevím jak nepodepíše tak prodat, bohužel jsme pak bez křídel teda máme jedno a to je Trincao(který pod Ronckem šanci nedostává, takže je nerozehraný) u Fatim nikdo neví jak dopadne. Utok= jsme stále bez utočníka pořád, i když přijde Depay-Aguero jen s tím že Kun muže být dobrý žolík na 9tku. Depay nevím na co sem leze, když pro něj není místo v 3-5-2 :). Ani v 4-3-3. Ale je zadara tak se muže aspon další rok zpeněžit. García In - Mingueza už nadobro v A a Araujo. Záloha těžko no Puig od jantara šanci nedostane. Moriba je strašný zatím. A Gini je zase dinosaur co jsem koukal na Live tak je celkem mrtvý, ale může to být tím že Live je v katastrofálním stavu. Stáhnout Emersona. Firpa nechat do 3-5-2 hrál výborně. Pravidelně mu dávat minuty. A ne ho nechat sedět když zahraje dobře. Ale to bych chtěl od stratéga hodně. Co mi dělá starosti je hrot který neni(Ne Aguero co sem jde dožít fakt není spása)Griez utočník není. A depay není hroták. A taky záloha Frenkie, Bus, Pedri, Moriba je teda brutus.
kluc Premium
2021-05-14 21:45:01
Ešte niekto mi chce povedať že nemáme slabučký káder? či 14 hráčov na odchode je kvôli tomu lebo sú kvalitný? :D
2021-05-15 00:35:18
Podľa tých komentárov by bolo potrebné rozpredať celý mančaft, najlepšie aj s trénerom a na uprázdnené miesta doplniť hráčov z B čka a tešiť sa na trebl, prípadne aj LM.
Dobre da zabávam .
2021-05-15 08:38:47
Načo nám útočníkov? Keď hráme to Koemanovo obľúbené 3-5-, či lepšie povedané 3-5-1-1, s piatimi obráncami, tak ich netreba. Päť obrancov a aj tak dostávame stupidné góly. Namiesto krídiel máme Desta a Albu, Leo podhrot a Grizi hore. Neuveriteľné, kam Barca dospela, keď v minulosti vždy hrala 4-3-3 alebo Pep skúšal aj 3-4-3.