Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-15 10:29:50
Toto pomaha velmi aj nam, znizi sa buduce leto jeho cena a Laporta z toho bude vitaz lebo teraz peniaze nemame
2021-05-15 11:06:31
Upřímně Dortmund těží z toho, když si ho nechá ještě rok. Ano, rozdíl je třeba 40-50 mega v přestupu, ale kolik dostanou za marketing, kolik dostanou když jim vystřílí postup do LM atd. Dost reálně se jim vyplatí nechat si ho ještě rok a Haaland motivaci bude mít taky, pokud zopakuje sezónu takovou, porve se o něj svět, ale ukázat, že to byla "náhoda", tak ztratí zbytečně zájem. Dle mého nutně nemusí prodávat Dortmund, jak je chybně myšleno, což je plus pro Barcu případně výkupky další rok.
2021-05-15 12:21:55
Ja by som ho netahal do Barcelony.
2021-05-15 14:53:11
Nech zostane tam kde je. Do nášho herného štýlu by sa nehodil. On vie iba zobrať loptu a utekať. Keby mal u nás útočiť proti súperovi ktorý celý zápas betónuje tak by bol totálne nulový tak ako bol aj v repre počas posledných zápasov. Radšej by sme mali kúpiť Darwina Nuňeza z Benfiky, bol by oveľa lacnejší a pasoval by do nášho herného štýlu.
2021-05-16 08:20:39
Inak to Portugalsko fakt stojí za to sledovať. V Európe má spolu s Francúzskom najviac talentov o ktorých sa ani nevie alebo málo. A sú aj výrazne lacnejší týto hráči. Keď sa objavil Bruno Fernandez v ManUnited bolo to pre mňa veľké prekvapenie akým suverénnym štýlom opanoval mužstvo aj ligu. Portugalsko má skvelých borcov ktorí sú už etablovaní v najlepších mužstvách sveta / Fernandes BSilva Jota Cancelo Diaz ... asi by bolo načase sa viac poohliadnuť po Portugalcoch ktorí na rozdiel od Brazílčanov sú oveľa spoľahlivejší aj lacnejší