Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-15 18:51:41
Ano,dostal si muzstvo temer zo dna/3 body naskok pred poslednym/,zabudoval si mnohych mladych hracov/lebo si inych nemal/,Messimu di mozno pomohol z depresie,prekvapil si superov 3-5-2 jkou,zodral si par hracov,ktori ku koncu uz nevladali tahat,lebo Ti narastol hrebienok a kaslal si na inych hracov,niektorych totalne odignoroval/ a mohli obcas pomoc kazdy z nich,aby si tahuni nachvilu oddychli /, a casto nezmyselnymi-neskorymi striedaniami- si to pohnojil a tak sme dopadli posledne zapasy....a dam si si na vine,ze sa teraz bojis o stolicku,lebo sa pod Tebou trasie.
/Ale prekvapil si ma kam si muzstvo doviedol,lebo som chcel verit vo 4.miesto-zato vďaka!!/
2021-05-15 18:55:51
Drzim mu palce. Najjednoduchsie je kritizovat. Verim, ze zvitazi zdravy rozum, spravna analyza a ostane. Tesim sa na Barçu v novom rocniku s Koemanom.
2021-05-15 19:48:50
....dovolil som Oscarovi pomoct Barcelone B....,je potrebne podakovat hracovi,ktory chce pomoct...
Mingueza-sympaticky,snazivy chalan a tymto gestom si ma ziskal este viac!!
2021-05-15 23:51:06
Bez fyzickyho, agresivního pojetí dnes můžeme být mezi 3 nejlepsima v lize. Máme obrovskou kvalitu proti horším týmům. Ale proti nejlepším muzstvam nemáme nárok a ani se nepriblizujeme. A pořád věřím že to není o hráčích ale o přístupu taktice jak hrát, o tom umět změnit vývoj, umět zareagovat na špatný vyvoj, umět na lepší soupeře hrát chytřeji atd. A toto dnešní barce chybí
2021-05-16 08:27:09
Tak, tak,znepokojuje ma, že s Realom a Atleticom sme ani raz nevyhrali, to je meradlo kvality. A v rozhodujúcich chvíľach (nepochopiteľne s Granadou i s Levante) sme zlýhali.