Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-21 18:41:07
Určitě by měl zůstat i další sezónu. Vyhrál trofej, sjednotil kabinu, dal šanci mnoha mladým hráčům. Věřím, že do příští sezóny by vyřešil problémy s Puigem a mohla by to být skvělá sezóna.
2021-05-21 21:26:31
Prial by som mu veľmi ešte aspoň jednu sezónu... vidno v ňom potenciál aj keď táto sezóna nebola pre neho bohvie aká a na základe toho na neho niektorí ľudia kidajú... on má na to im dokázať že vie čo robí, len to chce ešte nejaký čas
2021-05-22 00:00:16
Tohle jednání vůči Koemanovi se mi ani trochu nelíbí .... odvedl tady kus skvělé práce a s půlkou třetiligového béčka hrál do poslední chvíle o titul .... Zaslouží si mnohem víc !
Marian Premium
2021-05-22 07:37:58
V posledných kolách sme stratili výkonnosť a množstvo bodov, takže je pochopiteľné, že Koe je vystavený kritike a pochybnostiam o pokračovaní. To isté by bolo, ak by bol trénerom ktokoľvek v akomkoľvek klube. Záver sme dosr4li, tréner má na tom podiel zodpovednosti. Toto by sa skutočne kvalitnému trénerovi nemalo stávať.
2021-05-22 09:06:58
Ak prekona svoju nadutost a bude k hracim pristupovat ako k rovnakym. Ak nebude uprednostnovat a tlacit do zostavy ostych hracov, preco nie.

Dat moznost sa ukazat zopar hracom z Bcka, uz ked vyziadal Depaya ukazat co s nim planuje.

Nepaci sa mi co narobil posledne zapasy hlavne striedania. Tak isto neustale zmeny v obrane.

Ale vzhladom na nas stav financii, klubu a hracov asi lepsieho nenajdeme.
2021-05-22 11:25:36
Určite by Koeman zostať za prvé každý rok sa mení tréner to je blbosť. Hráči sa tiež nemôžu učiť iný systém každú sezónu nikdy sa nezohraju. Ok takých aký boli predtým v pohode ale Koeman spravil kus práce dal mužstvo dokopy aj na tu hru sa dá pozerať za druhé nemal ani jednu posilu ktorú chcel lebo neboli peniaze takže pracoval len stým co bolo. Takže by mal dostať ešte jednu sezónu šancu doviesť mu posily ktoré chce a potom zhodnotiť ci ma ostať alebo nie. Za mňa určite ešte minimálne jednu sezónu.
2021-05-22 14:03:42
Snapshot o akej nadutosti Koemana hovoríš? Ty si sa s ním azda rozprával? Lebo ja som v jeho vyjadreniach nadutosť nikdy nepostrehol.