Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-23 09:20:48
Asi niet veľmi čo hodnotiť. Jediným pozitívom je výhra a to, že si udržia tretie miesto bez toho aby sa museli strachovať ako zahrá dnes Sevilla.
2021-05-23 11:10:15
konečně je konec sezóny :D nechtěl bych být v kůži Koemana nebo Laporty.. čeká je hodně práce, ale snad se jim to podaří!
2021-05-23 11:10:19
Budu vypadat jak Puiguv nejvetsi hater ale to hodnoceni je zcestne az to boli. Nerikam ze hral tragicky ale tolik prihravek co posral... a tah na branu si asi taky predstavuju trochu jinak. Byl jak Roberto jen ve stredu.
2021-05-23 12:02:35
Jedna zaujimava statistika zo vcera. Cez Busquetsa vcera viedlo 7 driblingov a v zapase vyhral len 4 suboje z 15. Tvrdim to uz dlho, Busquets je jednou z najvacsich slabin v obrane Barcelony. Pokial sa ma nieco zlepsit v dalsej sezone, tak na poste DM musi prist k zmene. Busquetsa by som rovno nepredaval, ale v dalsej sezone je mu potrebne upravit hraci cas a pouzivat ho iba ako zaskok z lavicky.
2021-05-23 13:45:56
Hodnotiť v tomto zápase prakticky nie je čo!!! Počas 90 minút vystreliť jedinkrát na bránku a aj z toho bol rozhodujúci gól, je veľmi smutné. Zápas aspoň ukázal, že v Barci nemajú čo robiť Trincao, Bratwaith, Firpo, Dembelé, Umtiti a Pjanič ani vôbec do Barce nemal prísť. K nim treba ešte pripočítať Roberta, Neta a veľmi by som rozmýšľal nad Destom. Destovi by možno pomohlo hosťovanie. A nakoniec ma včera pomerne pevne utvrdil aj Koeman, prečo nestavia Puiga. Je to rýchly a pohyblivý záložnik, ale bez nápadu a myšlienky. Jemu by som tiež odporúčal hosťovanie alebo trvalý prestup. Ináč je obrovským problémom Barce zostavenie kvalitnej jedenástky. Včera ma potešili len tri veci: 1, že titul nezískal skurvený Real 2, že Messi získal kopačku najlepšieho strelca a 3, že sme v tomto ročníku boli predsa lepší ako Real, pretože sme získali aspoň CDR a najlepšieho strelca LaLigy, zatiaľ čo Real získal veľké hovno.