Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-06-10 14:07:44
Druhá polovica sezóny mu vyšla fakt dobre.. ak zostane a bude hrať tak, jak hral tento rok, budem spokojný
RikkoGrj Admin
2021-06-10 14:13:23
Absencia sebareflexie v kabíne Barcelony je niekedy prehnaná:)
8JK8 Premium
2021-06-10 14:41:13
A čo tak povedať že na začiatku sezóny som zahadzoval jednu šancu za druhou ok chápem že nieje hrot ale keď ti pošlú perfektnú loptu a si sám na území penalty tak trafiť bránu by mala byť povinnosť sorry bro. Na druhej strane je potrebné dodať že druhú polovicu sezóny hral naozaj dobre a zaslúži si uznanie no aj tak si myslím že dlhodobo nieje pre Griezmana miesto v Barcelone najlepšie mu to ide na pozícii Messiho a tam samozrejme v Barcelone hrať nebude a čo viac prišla 9tka a ešte možno Depay plus je potrebné mať aspoň jedno krídlo na ihrisku. Budem mu fandiť na Eure snáď dá pár pekných gólov a predáme ho za krásnu cenu.
2021-06-10 14:48:49
By ma zaujimalo, ake by boli jeho vykony, keby kvalita treningov bola na dobrej urovni uz od jeho prichodu k nam. Ci tie jeho dobre vykony v druhej polovici sezony nie su prejavom prave zlepsenych treningov pod Koemanom...
2021-06-10 15:21:13
Wijnaldum je už ofiko v PSG
2021-06-10 16:00:07
no tak Tony, na tebe zrovna prehnana neni
2021-06-10 23:04:59
Kvalitka tady ty komentáře kvalitka :D Někdy mám pocit že z Grieze se tu dělá totální pasák ovcí co neumí kopnout do míče. Jedno že tady nastupoval z křídla dost dlouhou dobu a trenér ho tam utápěl. Ale i tak jezdil jak motorová myš za všech 10 lenochodů na hřišti. Když vidím tu jeho snahu a srovnám to s ostatníma tak to je nebe a dudy kdyby takhle zápas odjezdily všichni a byli kvalitně střídání tak by to možná vypadalo taky jinak. Druhý půl rok měl parádní začlo mu to tam padat a jeho výkony se zvedli. A konečně to byla ta opora. Sice pořád tam byli rezervy ale kdyby takhle jel i další sezonu bylo by to super. A ten komentář že sezonu odehrajeme s Depay/aguero tak to jsem se fakt zasmál. :D Jeden sem vůbec nepasuje a u druhého se budem modlit aby sezonu odehrál bez zranění a jde sem hlavně aby z lavičky nemusel naskakovat Martin. A my s tímhle chceme odehrát sezonu. Výborný.