Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-08-03 20:20:37
On fakt nemá záujem odísť. Snáď mu to už vysvetlili keď tak pekne dorazili na rýchlo do Nemecka. Tie kufre si radšej ani nevybaľuj a zmizni preč! Nech sa mu ani neopovažuje dať Koeman čo i len minútu v tom zápase - treba mu ukázať ako to bude ak zostane. Snáď si nemyslí, že niečo odohrá v konkurencii Messi-Fati-Depay-Aguero-možno Griezmann a ešte aj ten Dembele bude pred nim v hierarchii. Nemá najmenšiu šancu a to ešte aj ten Demir zahrá na krídle!
2021-08-04 07:36:18
Manaj pojde prec, Bcko potrebuje 9tku, moze sa prezentovat a realizovat :) plus zaskok do acka, ked sa rozbije nejaka nasa sklenenka
2021-08-04 07:54:02
Ja by som počkal na vyjadrenie superodborníka "Ladislava", ten nám to všetkým vysvetlí .....
2021-08-04 11:57:47
Z tribuny bude hezké výhled :D
2021-08-04 13:05:11
Snazivy je, ale je nacase prestat bluznit a pobrat sa o dom dalej. West Ham bude pren ho idealny. Tymi recami ako sa ide neustale posnazit o miesto v zostave zacina pripominat Umtitiho. Po prichode Aguera, Depaya, Demira a zotaveni sa Fatiho ma miesto jedine na tribune.
2021-08-04 16:49:12
Pevne dúfam, že vedenie nebude blbé a nepredá ho teraz. Braithwaite síce nie je kvalitatívne najlepší, no vzhľadom na naše tragické voľby do útoku je doslova nutnosť aby minimálne do januára v klube ostal. Fati je stále zranený a kedy sa vráti nevie asi nikto, Collado ide hosťovať, a o Griezmannovi sa stále hovorí že odíde. Do útoku nám tak zostane dvojica Depay - Messi (ak Messi predĺži) a porcelánová dvojica Dembele, Aguero, ktorá bude zranená tak ako vždy. Čo znamená, že Braithwaite bude reálne druhý/prvý náhradník.