Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-08-11 15:47:35
Fandim Ti Leo,ale nie PSG !
Dufam,ze sa v LM s PSG stretneme....
A prajem Ti vyhrat vsetky zapasy s Argentinou,aj franc.ligu........
2021-08-11 15:47:59
"Sú najlepší na svete... ". Ajajaj je to tady.
2021-08-11 15:50:14
Lea miluju a prejem mu hodne stesti ale predtava jak v LM narazime na PSG a vyradime je...nadhera.
2021-08-11 15:50:47
Tak on ďakuje fanúšikom ktorý skanduju putá Barca, LM im neprajem nikdy ligu nech si vyhrajú ta nikoho nezaujíma
2021-08-11 15:51:40
Mal sa dohodnúť na dvojročnej zmluve, ale dochádzal by len na zápasy Ligy majstrov. :-)) A nemusela by trpieť celá rodina.. Francúzsku ligu vyhrajú aj s Béčkom. I keď Pochettino dokáže aj tú nevyhrať. Čo je tiež umenie.
2021-08-11 15:55:11
LM s Mauriciom? Ach jo…??? LM nesmie vyhrať ropný klub, v žiadnom prípade, aj keď Messi.

Neznášam tieto pózerské kecy… To robí každý…
2021-08-11 15:57:21
Přeji Messimu hodně štěstí.. bude to pro něj nejlepší možný konec kariery, protože přišel do tymu kterej je hotovej a připravenej rvát se o všechny trofeje, což současná barcelona určitě není. Věřím, že se časem ukáže, že odchod messiho měl určité + i pro barcelonu
2021-08-11 16:29:24
Když vidim toho šejak, tak je mi normálně na zvracení! Snad se mu ten allstar team sesype!! Rozhodně jim nepřeju jakoukoliv výhru!!!!!
2021-08-11 16:40:32
drzím palce Leo.... LM ti doprajem, samozrejme ak Barce nebude mať nárok a šancu (co je dosť pravdepodobne)
2021-08-11 16:56:57
bude nanich tak obrovský tlak aby ju vyhrali, že ju práve kvôli tomu nevyhrajú..
2021-08-11 17:20:11
Ja budem fandiť Messimu to je jasné...ale Barca je Barca...
2021-08-11 17:39:33
nech sa mu darí na individuálnej úrovni, ale ak sa raz stretneme v LM tak samozrejme, že si budem želať aby sme ich vyradili hoci aj
s Leom. I keď pri ich kvalite kádra a našej to je momentálne ťažko uveriteľné ?
2021-08-11 18:03:32
Doufám,že už tam nevyhraješ nic,šel si za prachama a aby si mohl flámovat s Neymarem.V 34 letech chceš brát takový peníze,tak si je užij,ale jako hráč už se sem nevracej,nikdo tě v 36 chtít už nebude
2021-08-11 18:18:29
Ako netreba nadávať na Messiho nech si to užije ale keď aj podaktory tu si myslíte že Francúzska liga je ľahká tak sa mýlite je to tvrdá liga a to že má Psg Messiho Neymara a mbapeho nič nezaručuje.Netreba zabúdať že Psg aj keď ma posili tak tie posili majú rocky čas nezastavite a celkovo sú tam ty top hráči prestarnuty až na mbapeho a brankára.Dalej to že tam šiel Messi a zeby to robilo dobru krv v mužstve keďže je tam mbape a neverím že sa mabape uspokojí že bude v tieni Messiho Neymara.Celkovo je to na papieri silné mužstvo ale až čas ukáže či to bola vhodná konstalacia.
2021-08-11 18:24:55
Nadávky na Messiho ? mne sa rozum zastavuje naozaj nad niektorimi
2021-08-11 18:41:08
Prajem mu len to najlepšie a nech sa mu darí aj v jeho vysnenej LM. Myslím že ked chce v 34rokoch ešte vyhrať trofeje tak vzhľadom na moznosti na trhu si vybral ideálne . On nemá čas ísť niekam budovať tím, a PSG je tím ktoremu chýbal už len posledny kúsok do skladačky. A tým by mohol byť Leo a Ramos, rodení víťazi.
2021-08-11 19:09:22
KURVA mne ten Messi bude v Barce neskutočne chýbať :-(
buggo7 Premium
2021-08-11 19:27:32
Vsechno beru, je stastny, tesi se na novy vyzvy, ale jediny co mi vadi je, ze pred 3 dny rikal, ze barcelona je nejlepsi a ted PSG. Doufam, ze je v LM potkame a vyradime. Miluju messiho ale Barva je vic❤️ Visca el Barca
2021-08-11 19:36:17
Dost mě se.e,že Messi už není u nás,ale že je v PSG.
2021-08-11 19:46:19
Ako pozeram, uz teraz sa ukazuje kto ma uprimne rad Messiho a kto nie. Nebudem ani reagovat na niektore prispevky, lebo to by sa tu taky konflikt rozputal, ze az. Ja som na strane Messiho, az do konca. Nech Messi vyhra co sa len da najblizsie roky, Barça ma cas. On nie.
2021-08-11 20:52:12
Messi chtěl zůstat, tak to jsi mě opravdu pobavil..Tohle bylo daný, už dávno dopředu. Nebo si snad někdo myslí ,že tohle 5ti denní divadlo, zakončené přesunem do PSG,je dílo náhody?!A to v jakých jsme srač.ách ,je vina i Lea.Jen magor(Barto),mu mohl dát půl miliardy euro za 4 sezony. A pochybuji, že Leo řekl, chci 150 a Barto na to,ne já ti dám 550milionů
2021-08-11 21:28:39
Sorry ale většina z vás byste v životě nemohli být profesionální fotbalisti nebo sportovci. Česko-Slovenska ubohost a nastvanost na všechny a na všechno je též vás citit na sto honu, fujtajbl… Vůbec se neumíte vzít do pocitu zklamaného člověka, se kterým jeho klub zametl jako se vsivym prasetem a ujal se ho klub který mu bude dal plnit jeho sny. Jdete se vycpat… Je mi z vás zle! A tkeskam fanouškům, který se dokážu přes to všechno dostat a zůstat na profi vlně…
2021-08-11 21:51:05
Už pred 2 rokmi som ho posielal preč, lebo to že sa vsetko točilo okolo neho brzdilo team. A tieto slova…. Každý nadáva na Laportu… len aby to nebolo tak, že on nechcel ublížiť Messimu a zhodiť hovoríš fanúšikmi. Prečo nepredĺžil, ale čakal kým bude volny hrac? Do tohto sa ale nevyznám. Viem že Depay bere minimum a má vsetko v bonusoch napr. Ale tieto slova o najlepších a naj teame a aký je šťastný… no…. Xavi, Iniesta a Puyol aj pre toto boli oveľa lepší kapitáni. Že odosielania. Nezazlievam. Ale toto správanie a slova. Napľul na fanúšikov Barcelony ale to messifili ani nepostrehnu
2021-08-12 02:41:36
asi zacnem kukat psg, ale len kvoli messimu, fandit im nebudem. kazdopadne sa uz tesim na novu sezonu aj ked bez messiho, ale o to viac som zvedavy jak sa nam bude darit. snad sa chlapci hecnu. teraz sa asi bude hrat viac teamovo. uz nech je nedela... visca barca
2021-08-12 09:37:04
Nechápu ten hate za ten proslov. Co má kurva asi říct? Je jasný že ho ta Barce zžírá a totálně ho to sere, ale sezona už běží a on nemá čas brečet. Kurva ted bude žít v Paříži kolem PSG fanoušků. Má říct, že chce zpět domů? Ne, jasne že řekne co chtějí slyšet. Se do takové situace zkuste trochu vcítit.... Doma mu brečí 3 děti, že se musí stěhovat mezi šnekožrouty, stěhování, nový byt přátelé atd.... raketa věcí co prostě nebaví a hrozně naopak sere, ale stejně sem musí na tiskovku předstoupit s úsměvem a vše tady vychválit. Jiná možnost prostě není.... Tak začněte myslet, díky.
2021-08-12 10:22:11
stahovanie a novy byt je pre neho už len problem :D mat tak tieto problemy co si vypísal, tak zivot paráda. Nedržal mu nikto pištol pri hlave. Jasne, ze nemohol povedať niečo zle, ale napr. kludne stačilo že: chcem vyhrať LM a s PSG je to reálne, lebo má fantastický team. A nie, ze najlepší sú a je mega šťastný atd atd. Dalo sa to ovela citlivejšie voci fanusikom Barcelony podať
2021-08-17 15:39:43
Držím palce palce Leo, budem sa tešiť z tvojej hry aj naďalej.