Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-09-13 11:42:18
To je taaaak skromný kluk. ?
kluc Premium
2021-09-13 11:43:00
Aspoň že je úprimný a hovorí veci tak ako sú...
2021-09-13 11:43:48
Ronaldovi sebevědomí nechybí, hlavně aby bylo podložené kvalitou treningů a taktiky. Zároveň i přímé vyhlášení, že v současnousti nemáme na titul se nebude Laportovi líbit. Nelíbí se ani mně. Například José vyhrál LM s Portem .... takže...všichni víme, že ne vždy je to o penězích.
2021-09-13 11:48:00
Tak s Chelsea by ste hadam mohli odohrat vyrovnany zapas aj teraz ? Zas taky slaby tim nema ten Koeman
2021-09-13 12:20:06
Tak ještě že máme trenéra který má takové sebevědomí a výsledky. Oh wait :D. Jsem rád že si naší budoucností, protože to co do ted předvádí je ta zářná budoucnost. Za první tři zápasy jsme odehráli vlastně dobre jen první poločas proti sockám. Proti Athletiku jsme byli naprosto marný, a proti posledními Getafe dá se říct taky :D Řekl bych jo zranění, není Messi, ok dá se chápat. Jenže tenhle fotbal tu byl i minulou sezonu. Takže ne děkuji :). Okecávej te si to jak chcete, ale tenhle fotbal na náhodu co tu praktikuje víc jak sezonu, tak v tom žádnou budoucnost nevidím ani za dva roky. Konkurence schopný klub proti top klubům on nedokáže udělat a je jedno kdo tu bude hrát a nebo že vsichni budou zdraví ;).
2021-09-13 13:16:19
Akože nehovorím, prestavbu zatiaľ robí celkom dobre. Ale bola to nutnosť, je jedno aký tréner by tu bol, tak či tak by musel dať šancu mladým. Či by to urobil lepšie alebo horšie ako Koeman, to je otázne.
2021-09-13 13:26:16
Ač se to nebude tady nikomu líbit,tak má prostě pravdu.
V útoku nám do podzimu zbyl jen Depay s Luukem(kterej dal loni 4 goly......)To je regulérně jeden z nejslabších ofenzív ligy.Kdo má teď slabší útok.
Ve zbytku kádru je hodně kvalitu,ale hlavně do budoucnosti.

Jediné co se dá dělat je modlit se,aby jsme nějakým zázrakem neztratili do prosince kupu bodů a drželi s obouch Madridů.Pak by se dalo aspoň o něčem přemýšlet.(Pokuď by se chytili Fati,Coutinho,Dembele a mlaďoši budou hrát dobře,tak by byla aspoň nějaká šance)
Na LM prostě nemáme-týmy jako Bayern,City,PSG či Chelsea nás v Playoff prostě musí s timhle kádrem přejet.Jinak dle mě týmu hrozně chybí týmu hráči kteří dokáží každej zápas odjezdit po pr....Fotbal už dávno není jen o technice.

2021-09-13 19:32:54
zase povedzme si na rovinu. Možno to nie je najlepší tréner na svete, ale tie jeho vyjadrenia sa mi páčia. Tak by to malo byť. Treba hovoriť otvorene a na rovinu. Na druhej stane. Neviem či si v posledných dňoch nepodpílil konár pod sebou.