Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-09-14 13:30:16
A je to vonku, prečo Leo už nehrá za Barcu. Díky Barto, za milióny si vybudoval "nemocničný" tím a Barcu priviedol na pokraj krachu.
2021-09-14 13:56:46
Pohlreich na to ma taku dobru formulku, ze ,,hosi chovate se jako opili milionari, psotrsa, video a pi**viny" tak asi nejako Josep Maria viedol tento klub, zhyrale male decko s funkciou v klube, v ktorom kaslal na vsetky hodnoty, ktore boli roky zauzivane a respektovane, ako rozhadzal peniaze za Neyamara nema obdoby a nikdy mat ani nebude, nakupoval jak na Fife, scouting 0 bodov...
2021-09-14 14:32:19
Situácia v klube je horšia, než si ktokoľvek dokáže predstaviť
2021-09-14 15:15:31
"Nie sú to jednoduché záležitosti. Je tu potreba a nevyhnutnosť vybudovania konkurencieschopného tímu, o čom hovoril Leo odkedy sa stal kapitánom. Bol to jeden z elementov, ktorý sa potom zmiešal s inými problémami. Podľa môjho názoru bolo možné predĺžiť zmluvu s Leom Messim oveľa skôr a to bez peňazí od CVC.

"Určite existujú nahrávky Florentina Péreza ako hovorí o mne a o Laportovi. Dúfam, že si ich niekedy vypočujeme, pretože časť som si už vypočul. S Florentinom nerokujem už dlhé roky."

"Som proti Superlige. Zo športového hľadiska je to chyba. Tento projekt je založený na ničom. Nechápem, prečo to Laporta podporuje. Na to, aby ste začali novú súťaž, potrebujete príjem a klub má zatiaľ len úvery."

Díky za potvrzení toho co se tu tvrdilo :)
2021-09-14 15:20:17
Za ťažké prachy kupit dembeleho coutinha griezmana mi hlava nebrala ani vtedy ale čo nikdy nepochopím kvôli čomu im boli poskytnuté také abnormálne platy keď barca mala vtedy skvelé meno každý tu chcel byť a v minulých kluboch nemali ani 10% toho čo mali u nás tak načo im dať tolko!
2021-09-14 15:26:11
Na Leovom odchode je síce podpísaný ako hlavný vinník Barto no vo vedľajších úlohách je to rovnako Laporta ako Tebas a prikláňam sa skôr ku klamstvo Laportu.