Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Barco10 Premium
2021-09-30 00:46:29
Nevieme keď to neskusime
2021-09-30 00:51:50
Čakal niekto, že "potopí" svojho krajana?
2021-09-30 01:02:47
Je na case zobrat tie peniaze od arabov a nakupit posily lebo kazde schopne muzstvo nam da tri a viac golov
2021-09-30 01:03:26
No, je potřeba zkusit vše co můžeme a výměna trenéra se nabízí. Nevypadá to,že ví co dělá. O víkendu to tak na chvíli vypadalo, ale pak se vrátil k obvyklé a neúspěšné sestavě. V klíčových situacích Barca nestíhala, nebyla připravena, není to otázka zkušenosti, ale připravenosti. Franta Straka bude říkat, že Barca už nikdy nebude jako dřív. Může být tak hloupý, aby vyrkl ten verdikt? Ať jde on.anovat nad Bayernem a nenavazi se do nás. Může říkat, že Koeman za nic nemůže, že se nedá nic dělat....asi to měl jako trenér podobně. Barca není poprvé ve srackach.
2021-09-30 06:08:30
Trener ať se klidně odvolá, muze to byt impulz,ale krátkodobý ... kádr je slabučký,pokud nepočítam marody, tak v tom má trener pravdu,na LM tak tak postup nebo ani to ne a v lize tak do 5. místa ... sehnat sponzora, posílit kádr a makat nic jíného nezbývá.
2021-09-30 06:09:41
pokiaľ budeme hrať tuto pomalu sracku s milión prihrávkami pred súperovu bránou, nikdy nebudeme top tím. Toto už je dávna minulosť, ktorú nechápu kompetentní.
Marian Premium
2021-09-30 06:28:00
Súčasný stav je realita, ktorá sa dostavila po odchode Lea a obmedzenou schopnosťou Koemana niečo vydolovať z kádra, ktorý je navyše poznačený absenciami zranených hráčov. Postup zo skupiny je pri pretrvávaní stavu pasé, ostane nám snáď aspoň priestor na realizáciu v Európskej lige, ale ani tam nebudeme automaticky vyhrávať. Ak by sme s Bayernom predsa len postúpili zo skupiny, čo myslíte, že nás čaká... Ďalšia blamáž.
2021-09-30 06:32:37
De Jong jde těžce dolů. Laxní přístup jsem u něj dříve neviděl, ale teď mi připadá absolutně bez chuti.
2021-09-30 06:35:39
Prvý polčas Barça odštartovala katastrofálne / v 4.minúte mohlo byť 2:0. Ale smerom dopredu nehrala zle / dokonca bola lepšia ako Benfica. Mala niekoľko skvelých šancí / 2x Luuk de Jong, Memphis …. strely v 1. polčase 8:4 pre Barçu - chýba snajper/ trúfam si povedať že s Aguerom či Suarezom by sme 1.polčas vyhrali. Ešte aj 15-20 min. druhého polčasu sme boli minimálne vyrovnaní / Robertova šanca to bolo obrovské šťastie Benfiky !!! Ale tá obrana to je katastrofa . 2.polčas ukázal ako to vyzerá keď by sa stavali hlavne mladíci / Dest Araujo Gavi Pedri potom Niko a Fati …. v ťažkých minútach žiaľ zlyhali pre nedostatok skúseností . Hlavne Garcia hral v panike . Zatiaľ pre mňa veľké sklamanie, spústa chýb, 3x ? - posadil by som jo na čas ! Dosť to posral včera Pique ! Mohol byť vylúčený na konci 1.polčasu a nikto by nemohol namietať. Koeman ho musel vystriedať. Žiaľ Frenkie de Jong / dovtedy ofenzívne najlepši musel dozadu a Niko ? sklamanie. Budete namietať ale tu mal poslať niekoho z dvojice Lenglet-Umtiti. Nijak extra ma neostnil včera Pedri, Busquet žiaľ je veľmi pomalý ?, skúseností by mal. Luuk de Jong je superDrevo ! ? Memphis Depay …. nuž sklamanie ! A nie len tento zápas. Hraje sólovo, je úplne stratený. Roberto, nebolo ho temer vôbec vidieť ale vážení manažéry ani zďaleka nebol najslabší ! Ak sa nechytí Auguero … ???
2021-09-30 06:44:02
jasné že holanďan holanďana nepotopí...
2021-09-30 15:13:18
napisal si holandan holandana. a ja som napisal, ze hrac sa nikdy nevyjadruje, ze trener by mal odist. a to je rozdiel