Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-01 19:46:04
Tak, teď už jen počkat na to, kdo příjde po něm...
2021-10-01 19:58:56
Koeman mal túto sezónu dotiahnuť, prinajmnešom mal ostať do polky sezóny. Aj keď príde nový tréner, nemyslím si, že sa udeje nejaký zázrak, a preto by ma neprekvapilo, keby toto (Ak bude Keman skutočne prepustený) nebola posledná zmena trénera v Barcelone. Hovorí sa o Pirlovi. Pirlo bol skvelý záložník, ale čo dokázal ako tréner?
mito669 Premium
2021-10-01 20:00:50
Ak si niekto mysli, že jeho odchodom sa všetko zmení tak horko zaplače. Už je vidno ako každý deň lietajú hocijaké mena a očividne sa sem nikto nehrnie a predpokladám, že to nebude poriadne premyslený krok vedenia a tipujem že zbrklo privedú niekoho kto na to nebude mat (Pirlo) a až potom všetkým konečne zapne( samozrejme tým co na to majú potrebnú kapacitu) že aha veď Koeman nebol tým problémom. Ruku na srdce ako by ste vy dokázali pracovať pri čítaní článkov ako je toto možno váš posledný zápas a normálne sa mu čudujem že to sám nezabalil štýlom dovidenia a veľa šťastia.
2021-10-01 20:15:04
Messiho odchod jen ukázal jak je v Barcelona v prdeli poslední 3-4 roky.... Valverde těžil z Messiho geniality a v podstatě nám vyhrál Ligu a Pohár.... Koeman měl koule do toho jít a určitě bych ho nechal do konce sezóny, protože pokud opravdu přijde Pirlo jak se píše tak to bude ještě větší průser...
2021-10-01 20:22:43
OT: Pedri svalové zranění a na několik týdnů mimo hru. Děkujeme Koemane. Si zabedněnec.
2021-10-01 20:22:44
Tak už nezostáva nič iné len popriať haterom Koemana, nech si to užijú s Pirlom.

A Koemanovi prajem radosť z vyhranej CdR za jeho milovaný klub a radosť z odstupného.
2021-10-01 20:27:05
Trochu úcty by asi neškodilo..Tak trapné otázky a každá úplně stejná.. Něco věcného k zápasu by se mohli zeptat.. Koeman má nejhorší tým za posledních aspon 15 let Barcy a fanoušci čekají že bude vyhrávat jeden zápas za druhým s 18ti letými. Minimálně do zimy by měl koeman dostat šanci a to hlavně proto že nový kouč bude zas jen dočasné řešení. A to mi taky dost vadí jak RK vybírá základní 11..
2021-10-01 21:04:05
myslim, ze Koeman dost presne pomenoval problem. Nema ziadneho kridelnika co ma schopnost niekoho prejst. Este ako tak funguje ako nudzovka Dest lenze ten strieda dobre momenty so zlymi a neschopnostou normalne prihrat. Staci sa pozriet na PSG vs Man City a pozriet si Neymara. Ktory hral o dost lepsie zapasy napriek tomu vie kludne vyriesit situacie 1 na 2. U nas sa obrana supera nemusi triast, ziadne zdvojenie. Ked vidim Roberta na kridle tak ocenujem, ze nerobi na co nema (tj nestraca lopty zbytocne ked vie, ze dopredu na kridle rychlostne nema sancu) ale preboha kde sme klesli, ze tam je on. Treba verit, ze Fati tak za 3-4 zapasy toto zmeni a tym pomoze aj Depayovi
2021-10-01 21:42:53
Ja sa ho nemienim zastávať!! ☝️
Ale treba uznať, že veľa šancí nedostal, ak sa bavíme o prestavbe klubu... ? To trvá roky nie 4-5zapasov....
Nik z nás nevie, aké zmluvy boli podpísané pod znížením kapitánom... ?
Občas mám pocit, že každý dôchodca mal klauzulu, že bude v základe na LM a aspoň 70% času v lige... ?
Keď vidím čo a ako robí, je tu otázka na Prezidenta!!
Prečo sa nezverejnenia zmluvy hráčov, kapitánov, ktorý si znížili platy???
Hodíme všetko na trénera, ale ukážeme si aj prácu Laportu!!!
Tak sa každý naňho tešil, ale momentálne vyzerá ako najväčší babrak on!
Ak chce od tejto Barcelony hrať štýl tiky taka, ktorá je už 10 rokov zaostala s tým čo má v klube, je zbytočné riešiť Kohmana... ?
Na Barcu je to taky tlak, že aj keď to bude trénovať Xavi, legenda a Boh pre FCB tak po 3 prehrách v rade, hoc tam postaví do základu aj celú LA Messia, bude vyhanany vydlami.... ?
Áno výmenu treba, ale nie takto!!
Mi to pripomína zmluvu s Messim... Každý sa teší na Xavi a na koniec to vezme zase nejaký pastier. Nezaetavam sa trénera, len tvrdím, že všetko sa rieši príliš zbrklo.... A to nevyzerá dobre...
Alebo Xavi u sa odpustí aj II. liga???
Na vás nezáleží...
Ide o výsledky, prachy a sponzorov a práve sponzori vytvárajú tlak na výsledky... To čaká Xaviho...
Môže to z neho spraviť Boha, ale zároveň pochovať jeho trénerskú kariéru ☝️
V súčasnej situácii, je to veľký hazard s menom Barcelona...
Lebo za chvíľu príde čas vysvetľovať, v čom je chyba ak hra LaMessia, tréner legenda a výsledky úbohé.... Potom príde na rad LA Porte... Ale pssst....
Veď tak sme mu famdili
2021-10-01 21:49:24
dúfam, že nepríde namiesto neho Pirlo lebo ma ... ? Neviem si predstaviť nevhodnehšieho trénera pre Barcu.
2021-10-01 22:33:25
Nemyslim si ze pride niekto novy a dobry a zasa najat nejakeho priemerneho trenera tak radsej nech zostane on lebo dal sancu mladym a oni sa ukazali v dobrom svetle mali by mu dat sancu
2021-10-01 22:36:56
Nebodaj pride niekto novy a v novej sezone si nakupi par priemernych 30rocnych a nasich mladych posadi na tribunu
2021-10-02 00:28:39
nakolko ziadny schopnejsi trener volny nieje, koeman by mal zostat minimalne do polovice sezony ak nie do konca. Nech si zje co si navaril. Je na jeho zodpovednosti zlepsit hru aj vysledky a mal by dostat tu sancu.
2021-10-02 11:27:26
Celá Barca sa rozsypala odchodom Neymara a presustrovanymi 220 miliónmi na nezmyselných hráčov a posty, z toho co tu ma momentálne Koeman ťažko robiť zázraky a pritom, aby aspoň obrana nebola v chaose potrebuje aspoň 2, možno 3 kvalitných hráčov, do útoku možno len 1, možno 2 a to obe krídla ak dembele bude stále zranený, momentálne ideálna zostáva je buď 4-2-2-1-1 alebo 3-5-2 s tým, že obranne na 5-2-1-2 a to je všetko na 4-3-3 tu ani náhodou nie je materiál a trápna tiki-taka nech už odíde preč a nevracia sa