Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-11 09:46:49
To isté si myslím aj ja tých 4-5 rokov vedenia ex prezidenta zdemolovalo barcu na priemerný klub je to neakceptovateľné aby za pár rokov sa dalo niečo také dokázať, horší prezident ako barto už nikdo nebol a ani nebude vstaneme z popola a barca bude opäť veľká!visca el barca
2021-10-11 09:57:31
Kto sa ešte nevyjadril ku katastrofálnej situácii Barcelony, nech sa hlási u Súdruha Žinčicu.
2021-10-11 11:31:26
Tak tu máme konec týdne a začátek nového a s tím pravidelný příděl kopanců do Barcy - v hlavní roli tentokrát Eto, Blanc a Van Gaal. Je mi z nich nablití - i kdyby měli stokrát pravdu, koho to zajímá? Vždyť to vidí všichni, v jakým je Barca srabu a že to je důsledek Barto a spol. plus nešikovnosti Laporty a dalších a dalších... Ale co se tím změní? Tohle si myslí, že pomůže náladě v kabině a zpevnění kádru? Nebo jim jde opravdu o to, Barcu na kolenou úplně potopit? Tolik zla, záště a zlostí se jen tak u těhle typů vyjádření nevidí... Věřím, že Barca se zvedne a půjde to. Ale takovýhle vyjádření to jen odkládají na dobu neurčitou... Takže, díky pánové!
2021-10-11 11:41:01
Roko, ja by som povedal,ze kazda kritika je na nieco dobra, len sa snazit vybrat si pozitivum a neuzavriet sa do ulity,Pravdu treba prijat a nie sa schovavat za nu a v utajeni plackat nad nasim muzstvom.
2021-10-11 15:06:41
Rovnako si myslím že je kritika namieste. Už len preto aby sa každý poučil a zároveň konkrétne pomenovať vinníkov. Čo si budeme nahovárať veď už aj Laporta miestami pripomína Barta. A čo sa týka hráčov oni dobre vedia ako to celé je takže im to neublíži. Proste taký je káder. Možno by to chcelo Enrikeho keď som videl hru Španielov, s mladík mi to proste zapasoval na parádu
2021-10-11 16:17:21
Má pravdu v tom, že jak odešel Neymar, tak od tý doby jdeme dolů. To má více aspektů. 1) nikdo neočekával, že by mohla být vyplacena klauzule 220 mio
2) charakter Neye, který šel za prachami do PSG
3) zdá se, že v Realu by se to nestalo - jeho hráči měli klauzule až 1000 mio EUR .(miliarda EUR). Real byl teda chytřejší a to i v dalších případech (MESSI vs Ronaldo, atd.) Barca nebyla dostatečně opatrná a vymstilo se to brutálně.
2021-10-11 22:02:27
Vedenie sa nepoucilo...to iste sa stalo s Ronaldom(Nezario de Lima) a Figom...dostali historicke odstupne a rozdrbali ho bez premyslenia...len teraz to bolo este preciznejsie