Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-20 07:36:40
Nechápem prečo sa stále píšete o ňom, keď už nieje náš hráč.
2021-10-20 07:53:15
Správne rozhodnutie? Teraz bude každý zrazu hovoriť, že vlastne horší hráč pre Barcelonu neexistoval.

S Messim odišiel výkon, fanúšikovia, peniaze a poškodilo to reputáciu klubu.(najdôležitejšie veci) To si chlap nevšimol?

Klub by na Messim nezarobil, veď plánoval odísť zadarmo cez klauzulu.

Laporta? Ten je len politik nič viac.(a takto mu lezie do zadku)
2021-10-20 08:30:58
Naprosto souhlas, já chtěl i 4 roky zpět, ale i ten rok zpět by byl fajn. Škoda, že to nešlo vůči statutu legendy.
2021-10-20 09:30:23
Ja som napriklad rad, ze tu este rok ostal a zlomil ten Peleho rekord . Podla mna je to velky milnik ako pre neho, tak aj pre nas klub. A vobec by mi nevadilo keby sa sem este na sezonu vratil, mozno uz nie ako zakladovy hrac, ale proste naskocit do par zapasov, rozhodnut ich svojimi kuzlami a urobit tu pre neho rozluckovy zapas aj s fanusikmi.
2021-10-20 09:49:58
Par mesiacov spatne Laportovcom bolo vidiet z Messiho zadku len paty, nepredajny hrac, bla bla a zrazu je to dobre, ze odisiel. Chlapci sa zrejme boja priznat, ze to pokaslali, tak krmia vsetkych naokolo takymi to recami. Co Barto nacal, Laporta zdatne dokonal.
2021-10-20 18:37:46
100% súhlasím, že Leo mal odisť skôr..Suarez a Messi boli chodiace ,,futbalove monštra,,.. prílev drahých hráčov išlo kvalitou mužstva dole vodou ..pýtate sa prečo?? preto, lebo, všetko sa točilo okolo Lea... kto si myslí, že ak by ostal Leo, by sa niečo skvalitnilo?? ..totálna blbosť.. všetci sme to videli v priamom prenose.. neomohol by nám ani Mou ani Pep ani všetci top tréneri.. prepadali sme sa na samé futbalové dno a o financiách radšej nepíšem.. Suarezovi a Leovi prajem všetko dobré v nových kluboch kde zarobia poriadne prachy a sú so svojím rozhodnutím spokojní... potvrdzujú to v každom zápase.. Lucho schudol 10 kg a nabehá o 15% viac km a Leo si to užíva.. máme tu ,,mladé pušky,, a na tom treba stavať budúcnosť.. visca amigos..
2021-10-21 09:39:42
Ešte trener nech vypadne a môže sa ísť na prestavbu a znova vidieť Barcu ako hra krásny útočný futbal a Leo sa vráti toto prečo odišiel je len kvôli tomu aby sa Barca postavila opäť na vlastné nohy