Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-31 07:54:36
Výkon nebyl dobrý, ale tak bych pochválil Memphise, Gaviho, Nica, Albu a Garciu. Zbytek to bylo špatný a nejhorší byl Coutinho. (náš suverénně nejlépe placený hráč :-/). U Matse není co hodnotit.
kluc Premium
2021-10-31 07:55:21
Za mňa najlepší Gavi, Memphis, Garcia...
2021-10-31 07:56:07
Cou po dnešnom zápase by to mal sám zabaliť. To je také trápenie ako málokde vidiet
2021-10-31 08:03:45
Poprosím opět vyjádření Coutinha, jak má velké sebevědomí a touhu dokázat velké věci. Tenhle trapak je totálně marný a nechápu, jak se stále najdou lidé, kteří mu věří. Tento hráč je naprosto ztracený případ.
2021-10-31 08:15:48
O dva levely hral lepšie garcia ako pique albov prvý polčas dobrý ale druhý strácal intenzitu do kola to isté proste nemoderné myslenie ľavého obrancu o busim by sa dalo povedať to iste polčas vládze a potom je kao pekne sa ukazuje že posvätné kravy maju to najlepšie za sebou útok je mizéria tam pomôžu len posily koeman nemal taktiku ale nikdo neprerobí tento tým bez nových posíl
2021-10-31 08:46:06
Coutinho nejhorší hráč... Už by měl jit fakt do prdele, plat 20 mega a je mnohem horší jak griezmann, ten se aspoň snažil
2021-10-31 09:05:18
Preco kritizujete len Cou jasne neodohral dobry zapas ale Depay nepremenil 100% sance na vyrovnavajuci gol cely stred aj obrana zaspala to treba kritizovat
2021-10-31 09:11:15
Dnes to bolo o nepremieňaní šancí. Kľudne sme mohli pohodlne vyhrať ale po chvíľkovej nekoncentrácii a inkasovanom góle hráči znervozneli. Napriek všetkému som videl v hre pozitívne zmeny a to napr: Opticky sme hlavne v prvom polčase pôsobili usporiadane v líniách, útočníci boli na svojich miestach a zbytočne sa nesťahovali po loptu. Za Koemana mi to prišlo, že sa najmä Depay zbytočne často sťahoval a v útoku ostávala diera. Tiež som si všimol, že najmä Depay hral oveľa uvoľnenejšie. Hráči akoby zhodili zo seba tú pomyselnú deku a opáť sa snažili, behali, ponúkali sa na prihrávku. Veľmi sa mi páčil Gavi. Niekedy mi prišli jeho ťahy a pohyby akoby som sa pozeral na Messiho. Jasné, že má od neho ešte extrémne ďaleko ale neviem sa zbaviť tohto pocitu. Ďalej Nico predviedol super výkon a keď sa vráti Pedri a Frenkie tak určite zamieša karty v zložení zálohy. Napriek výsledku som tam dnes videl pokrok. Nie veľký ale je tam vidno zmenu. Pod Koemanom mi to prišlo tak takticky zviazané až to vyzeralo,] e hráči hrajú zo zaviazanými nohami. Ok beriem, že je to len Alavés a jednoznačne sa malo vyhrať to určite áno, no byť tu iný tréner od začiatku sezóny tak ten tím mohol byť o dosť krokov napred. Na záver by som len napísal, že nový tréner nemusí mať absolútne obavy vsádzať naplno na hráčov ako Baldé, Gavi, Nico alebo aj Riqui. Možno nebudeme mať titul, možno nebude žiadna trofej ale keď dá priestor tímto hráčom tak môžu nahradiť Roberta, Busquetsa a asi aj Albu.
tunno Premium
2021-10-31 09:37:05
Mame nemalo talentovanych teenagerov ktori o par rokov budu hotovymi hracmi. Keby sme aspon 2/3 penazi minutych na trio Griz, Cou, Dembele minuli efektivne mohli sme byt inde.
2021-10-31 10:06:36
Depay bol náš najhorší hráč. Katastrofa co ten človek predvádza. Absolútne nevie co ma robiť. Coutinho to isté.
2021-10-31 10:35:25
Coutinho ak má v sebe štipku sebareflexie, tak by mal sám požiadať vedenie o nenasadzovanie do zápasov. To, čo on predvádza na trávniku už min. tretiu sezónu je niečo strašné. A včerajší výkon mužstva... to je veľmi ťažko hodnotiť pretože tých mínusov bolo podstatne viac ako plusov. Na zápasy Barce sa momentálne nedá ani pozerať.
2021-10-31 11:55:42
Puig a hodnotenie 5,8 za to, že sa ukázal na ihrisku a dostal potlesk? To ako vážne?
2021-10-31 13:32:32
Nemal ani jednu zlu prihravku. co Busi zatial tri. Potrebuje trenera ako Xavi, ktory vie co s nim.