Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-11-03 08:05:58
Garcia a Nico vcera znova ukazali velmi dobry vykon, pod Xavim by sa z nich mohli stat opory v buducnosti
2021-11-03 08:06:43
?❤️
2021-11-03 08:08:16
najlepsi dembo, okamzite zmenil obraz hry, dufam sa nezrani..
2021-11-03 08:22:35
Viacero hráčov by malo mať aj o známku vyššie hodnotenie- Stegen, Lenglet, Garcia, Busi, Mingueza, Nico. A na druhej strane prečo má za dosť chabý výkon Fati 7.4? Nehral nič.
2021-11-03 08:24:39
Sport.es fati za 8? Nechapem za co. 8 je predsa uz fantasticky vykon. Ak toto bolo v jeho pripade za 8 tak aj v pripade 10 to bude celosvetovo len priemerny hrac.
kluc Premium
2021-11-03 08:33:02
Za mňa Garcia najlepší, už je vidieť že sa do toho dostáva a včera mi pripadal ako skúsená opora obrany...
De Jong sa mi zdal dosť neviditeľný celý zápas...
Fati, Memphis a Gavi naskočili celkom dobre ale postupne sa vytrácali druhý polčas, paradoxne sme dali gól no :D
2021-11-03 08:43:49
Mne sa zdá ze tie výkony pod dočasným trénerom sú zatiaľ pozeratelnejsie ako pod Koemannom a správna poznámka že mužstvo sa nestiahlo po góle dozadu len brániť, Garcia posledné zápasy hra veľmi dobre, a nechápem 6,1 dostal de Jong a napísané je ze nehral dobre podľa mňa ak je hodnotenie 6,1 tak ten hráč uz hra lepšie ako priemerne pride mi to trosku divne, Lenglet tiež by som povedal ze až tak nechybuje, no rad by som si pozrel aj Sama keď tvrdí že je na tom fyzicky veľmi dobre bol by som zvedavý ale je to na trénerovi, Koemann bol v týchto veciach dosť tvrdohlavý
2021-11-03 08:59:29
Moc se mi líbí, jak šli na horu Garcia s Nicem. I Fati na to, jakou má za sebou dlouhou pauzu, tak je velmi aktivní a furt je v pohybu + jeho střeli po každý smrdí gólem, to jsme potřebovali. Mats nás podržel jinak by jsme 3 body domů nevezli. Taky Dembélé se hned po návratu blýskl. Ten prostě musí podepsat. Celkově spokojenost. Už, aby se vrátil Pedri. Někteří hráči by si nutně potřebovali odpočinout - Frenkie, Busi + brzo to bude i Depay, který hraje nepřetržitě.
2021-11-03 09:00:38
Včerejší výkon ja hodnotím zase dost utrápený ... moc by mě nepřekvapilo, kdyby se prohrálo ... dembo by neměl být takovej sobec, jinak by absolutně předčil výkon všech na hřišti ... už tak dost významně byl ve hře cítit ...
2021-11-03 09:24:08
Tým se hrozně nadře na vytvoření šance a samozřejmě i na samotný gól. Už to tu bylo několikrát zmíněno, že ten systém není v moderním fotbalu tak účinný. Věřím ale, že někteří mladíci na tu změnu systému mají parametry. Jinak Garcia a Nico včera hodně dobří. Dembele ukázal, že ta dynamika je opravdu ve hře potřeba. Jen kdyby nebyl pořád tak skleněný... Fati a de Jong ať se rozehrávají postupně po zranění, není to ještě ono. Ale zase chápu, že tam moc není koho dávat. Letos buďme rádi za maličkosti, bude zase dobře :)
2021-11-03 10:36:40
Hra bola otrasná, pozeral som 2.polcas a boleli z toho oči, výstavba útoku je pomalá, rýchly protiútok neexistuje, všetko ako spomalený film, obrana kixuje neuveriteľne, niekedy si naozaj myslím, že horší stopéri ako 34rocny Pique garcia a lenglet v živote v Barce nehrali, mladý balde bol o 50perc lepší ako alba, už v zime by som na lavičku posadil Busquetsa a albu a pokiaľ by boli za nich zaujímavé ponuky tak predať, fdj box to box a nemá obranu, aby mohol hrať čisto Def záložníka takže tam skôr vidím nica a v lete kessieho, treba hľadať aj alternatívy za albu a Desta mingueza nemôže hrať pravého obrancu je to z núdze cnosť keď vidím albu centrovat tak lepší center by som dal aj ja a nie tie jeho padaciky.. Fati podal veľmi nevýrazný výkon a stále ho skôr vidím na hrote útoku ako útočne krídlo, inak kto ma na starosti v Barce dlhodobo prestupy by si zaslúžil kopnúť do riti
2021-11-03 10:51:31
Neviem či si niekto všímal hru Garciu a Lengleta. Keby bol včera trocha prísnejší rozhodca, tak minimálne Garcia už má červenú. Obaja nevedia brániť bez držania rukami. Neustále v súbojoch držali súpera oboma rukami okolo hrude. A pritom už obaja mali žlté karty.
2021-11-03 10:55:43
celkom ma včera prekvapil Lenglet, že nenahral nejak zle na to akú nedôveru mal a ako kedysi robil chyby. Ale tak bol len jeden zápas zase čo hral v základe. No možno by som mu dával viac šancí a väčšiu dôveru ešte.
2021-11-03 10:56:19
Alba čím ďalej tým jalovejší. Počas celého zápasu ani jeden presný center a pritom prakticky skoro všetky útoky idú po ľavej strane. Už ma včera poriadne vytáčal.