Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-11-06 18:59:09
Xavi to tu rozumne ukočiruje, verím tomu, chce to čas ale bude to Barca na ktorú sa bude dať pozerať, len to chce trpezlivosť ??
2021-11-06 18:59:50
V každým rozhovoru vidím jak každej říká my na to máme. Tak já říkám že půlka z vás na to opravdu nemá.
2021-11-06 19:04:29

1)Eric Garcia je nas najlepsi obranca atm . Neni síce najvyšší a najrýchlejší,ale najdôležitejšie veci riesil dobre. Araujo ma vsetky vlastnosti byt dokonca lepší, ako Garcia ale vyzera byt náchylný na zranení ,ak sa im vyhnú zranenia budú skvelá dvojka

2) Futbalove myslenie busquests má , ale fyzicky slabota, neviem cim ho Lucho krmi, ale nevyzerá dobre..

3)všetci naši veteráni momentálne nemajú takú osobnosť ....keby Puyol alebo masche alebo Xavi hrali za barcu, tak by nedopustili vyrovnanie z 3:0 na 3:3 ….tazko sa mi to vraví, ale ramos by toto v Madridu tiež nedovolil ,,ziadna organizácia v tíme , keď už musí 22 ročný aurajo gestami riadiť hru upokojovať spoluhráčov..

4)Mats uz nie je co býval..definitely ale pozrite akú má obranu pri sebe dajte mu 20% lepšiu obranu, alebo zdravého auraja a gaviho a uvidíte tu zmenu

5)Mingueza nie je vylepšený ..roberto a jeho prihrávky su najhoršie ....AND he gets rinsed every match.

6)Baldeho mám rad ale chyba mi od neho viac v útoku

7)A videli ste co Frankie de jong dokáže ?…

Xavi potrebuje zmeniť vela veci v klube hlavne mentalitu (2 hodiny Puyolovej lekcii pred každým zápasom ),Medical tím (ffs mame dnes 6Ls dnes 3 goly a 3 important hráči zranený )Training, and many more..

Visca El Barca!!
2021-11-06 19:13:37
No, ja ti neviem odpustit odchod z Ajaxu do takehoto priemerneho klubu. Sa pozri, kde je teraz Ajax, to by sa hrala LM, co? Mohol som s nadsenim komentovat tvoju hru doteraz. Pre kazdeho je neodpustitelne nieco ine!
2021-11-06 19:23:39
Budem seriozny, Frenkie je len slaby odvar toto, co bol pred rokmi v Ajaxe. Vyzera to, akoby sa dostal zo spickoveho klubu do klubu 2. sledu, zial, opak je pravdou... isiel z klubu 2. sledu do velkoklubu, ktory vsak rok po roku upada a je na case ho vratit na vrchol.
2021-11-06 19:31:18
Stale tie iste somariny po kazdom zapase a aj tak opakujeme tie iste chyby
2021-11-06 19:31:58
"V té druhé byl soupeř lepší ve vysunutějším pressingu a my jsme na to nedokázali najít odpověď." Veru tak, keď na nás súper tlačí presingom, sme priposratí. Pardon za výraz.
2021-11-07 03:14:11
Benfica na nas vybehne s rovnakym pressingom, lebo to staci na nasu hru a my si povieme iba adios Liga majstrov a ktovie kedy si ju opat zahrame..