Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-11-21 01:31:01
V podstatě nesouhlasím jenom s tím, že ke konci nebyl problém s fyzičkou…jinak zlepšení určitě bylo ale chce to ještě hodně času
2021-11-21 02:37:54
Xavi nie je trener. Nerozumie futbalu a nevie citat. Zlepsenie ziadne. Nevie poskladat zostavu a nedal Puiga do zakladu. Vyhra po penalte co ani nemala platit. Hra pozeratelna akurat tak prvych 20 minut. Vsetci bezhlavo pobehuju ako kurence a niektori to nazyvaju intenzita ???
2021-11-21 07:27:58
Za mňa zápas na ktorý sa konečne dalo pozerať. Áno mali sme dať v prvom polčase 3 góly a bolo by vybavené. Zla efektivita a za mňa stále zla obrana ale inak dobrý zápas?
2021-11-21 07:57:57
Keď povedal, že obrana bola dobra tak asi fetuje alebo neviem, pokiaľ nemáme loptu alebo ju neziskame do polky tak mame obrovský problém a sú tam následne systémové aj individuálne zlyhania, k útoku taky detský futbal všetci pobehujú ako splaseni keď majú vystreliť tak prihrávajú a keď majú prihrať tak strieľajú, 2.polcas holenie oči a od 65 minúty na uterák
2021-11-21 08:16:31
Hra citelne lepsia ako pod Koemanom a Xavi chce po hracoch zlepsenie a vie ako na to.
Koeman by po takomto zapase povedal, ze pozrite sa akych hracov som mal k dispozicii, pozrite kolko som mal zranenych atd...
2021-11-21 08:17:58
Ta naše ofenzíva, to je něco tragického. Opět gól jen z penalty. Aspoň ten Abdel by do budoucna nemusel bejt špatnej.

V této chvíli porazit Benfikou bude spíš zázrak. V předu nedáváme góly a v zadu jsme hrozně nejistí.
2021-11-21 08:48:40
Inak de Tomas je vyborny utocnik, velmi nebezpecny a mali sme stastie, ze nam vcera nedal ani 1 gol.. Na centimetre od golu bol tak 3x (priamo kop, hlavicka a este strela, ktoru pique tečoval tesne nad)
2021-11-21 09:03:23
Och bože, na tejto stránke sú samí extra futbalisti, ktorí určite majú za sebou hviezdnu kariéru. 5 hráčov, ktorí nastúpili v základe je vo veku od 17 do 22 rokov, dvaja 17-roční, jeden 19 ročný, jeden 20 ročný a jeden 22 ročný (striedal ho 21 ročný). Ešte nedávno o nich nik nevedel. A tu sa od nich žiadajú famózne výkony a od nového trénera geniálne ťahy po pár tréningoch s takým kádrom. Neuveriteľné. Takých fanúšikov nemá asi žiadny tím na svete. Hráme bez útoku, lebo máme jedného útočníka, kto tak hrá okrem nás ? Xavi správne hovorí, že záložníci musia nabiehať do 16-ky súpera, len musia sa to naučiť, lebo doteraz len rozdávali lopty, to bola naša špecialita. Všimol som si tiež jeho slova, že treba v správnom momente ísť dopredu, našou špecialitou je vždy zastaviť a rozohrať dozadu, či do strany, na istotu. A že vpredu treba viac riskovať - našou špecialitou je rozohrávať okolo 16-ky do omdletia. Tieto návyky nemožno odstrániť hneď, držanie lopty si mnohí vysvetlili, ako nekonečné bezcieľné rozohrávanie. Trpezlivosť, trpezlivosť, to stále hovorím. Ešte nikdy v dejinách klubu sa naraz neobmenil tak radikálne káder len mladíkmi.
2021-11-21 09:11:42
ja od dnešného dňa už normálne asi prestávam čítať a sledovať komentáre lebo niektoré sú vážne neuveriteľné. Vážne si myslíte, že keď prišiel Xavi, že hneď prvý zápas pod jeho vedením odohráme dokonale? Už vidím ako sa bude tu za pár zápasov možno písať, že by mal skončiť a podobne... Môže prísť kto chce niektorí čakáte okamžite výsledky a už po pár tréningoch Dream team... To sa proste nestane behom pár tréningov či zápasov. Ten kto to nevie prijať by sa mal zamyslieť
kluc Premium
2021-11-21 09:41:19
Hmm už aj Xavi trpí ? no niektoré veci sa nezmenia
2021-11-22 09:18:03
myzuFCB, poznámka: ono je tu plno tých fandov úspechu, fandili, lebo Barca bola top klub a oni sa mohli v okruhu kamarátov vyhrievať na slniečku. Teraz kamaráti podpichujú , ako nám to nejde(aj mňa, ale je mi to jedno a vysvetlím im situáciu) a oni sú frustrovaní a nadávajú. Takých fandov Barca ani nepotrebuje, nech fandia tým úspešným - Liverpool, MC, Bayern a pod. a budú môcť byť zasa v okruhu kámošov in. Ja neočakávam radikálne zmeny a triumfy, očakávam postupné zlepšovanie v dôsledku zohrávania sa a príchodu zranených a budem sa tešiť pri sledovaní, ako sa mladí zlepšujú a rastú. Len nech káder ostane pokope, lebo hyeny už zaregistrovali super talenty, ktoré máme - Pedri, Fati (tí sú poriešení vysokým odstupným), ale je tu ešte Gavi, Nico. Máme zasa kvalitných mladých a treba ich ochrániť pred veľkými ponukami z mega klubov. Sú totiž z normálnych nebohatých rodín a veľké peniaze vedia pomutiť hlavu, viď Moriba.