Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
kluc Premium
2021-11-24 00:09:45
Škoda že aspoň Abde nemohol hrať, podľa mňa by zahral lepšie ako Demir...
2021-11-24 00:25:35
Pozitívom je, že herný prejav sa výrazne zlepšil a progres pod Xavim bude (je) viditeľný onedlho (už). Po strate lopty ju chceme čím skôr získať späť a dominovať na lopte. Dembele, to oživil. Bohužiaľ, sme dobrí po šestnástku, avšak vo vnútri nej sme bezradní. Mrzí ma, že to nie je za 3 body ale myslím si, že hra potešila oko diváka a radosť sledovať Arauja, Gaviho, Nica v dnešnom zápase. Ter-Stegen v prvom polčase nás zachránil.
2021-11-24 03:16:19
viete mi dakto hodit link na zapas? bohuzial som bol u kamosa a tam sa pozeral chelsea juventus....
2021-11-24 05:16:03
Nezbývá než vyhrát na Bayernu. Těžko očekávat, že by Benfica rupla doma proti Dynamu. Bayern už má jisté první místo, tak by třeba nemusel stavět nejsilnější mužstvo. Za to nám se už opět vrací hráči, co byli dlouho zranění, kteří by mohli hodně pomoct především v ofenzivě.
2021-11-24 09:55:20
Kokos, najpozitívnejšie na včerajšom zápase bolo suverénne to, že Seferovič v úplnom závere nepremenil tutovku. Skoro som pustil do gatí keď si položil Stegena. Inak veľmi pekný zápas, škoda že nepadol platný gól. Je vidieť parádny posun v hre pod Xavim, mladíci vynikajúci, Araujo hral s veľkou istotou, Nico, Gavi, Demir veľmi dobrá hra. Akurát ten Depay nie a nie v kľude vystreliť. Ale krásna živá hra s nápadom, celoplošná, rýchla, agresívne napádanie súperovej rozohrávky... páčilo sa mi. Dík, dík, dík FCB, zasa stojíš za pozeranie a zasa tvoj futbal dáva tú správnu emóciu!
2021-11-24 10:21:29
Myslím si že o také tri štyri roky budeme kandnidantmi na výhru celej lm