Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-11-26 06:57:08
Čo ja viem. Pri jeho bilancii, čo je asi 1-2 vydarené zápasy za sezónu a porcelánová odolnosť by sa mal predať a hotovo. Behať vie, nejaká zasekávačka sa mu sem-tam podarí ale to je asi tak všetko.
2021-11-26 08:10:23
Xavi mu dúfam kúpil budík...)
2021-11-26 08:22:01
Ja mám z neho zmiešané pocity. Keby sme aj nemysleli na to že sa môže opäť zraniť (keďže to pravdepodobne nie je jeho vina...aj keď možno sa to individuálnymi tréninkami zlepšiť dá..neviem) mne príde že mu niečo chýba. Áno spraví kľučku a v konkurencii zraneného fatiho je naše najlepšie krídlo. Ale mám pocit že niekedy rieši situácie bez rozmyslu. Potenciál v ňom je to je jasné a možno z neho Xavi naozaj spraví najlepšieho krídelníka. Bodaj by to bola pravda ??
2021-11-26 08:41:57
V poslednim zápase ukázal, že individuální kvalitou je jinde než zbytek týmu. A kvalita je to, co nám u hráčů chybí bohužel nejvíc ….
2021-11-26 08:56:33
Ak si s ním Pep pohovoril, tak urobil správnu vec, tak má postupovať správny tréner, spomínam si, ako niektorí hráči uviedli, že Koeman sa s hráčmi nerozpráva. Dembele by mal byť vďačný zato, ako sa k nemu Barca správala a koľko do neho investovala. A mal by jasne povedať, či chce podpísať zmluvu za korektných podmienok alebo nechce. Ak nechce, potom nech odíde za slušné peniaze už v zime, bolo by svinstvom od neho, ak by odišiel v lete zdarma.
2021-11-26 10:10:13
Aj Koeman aj Xavi sa vyjadrili, že Dembele má špeciálne schopnosti (hlavne rýchlosť, ťah na bránu...), ktorými iní hráči Barcelonského kádra nedisponujú. Pod správnym vedením by sa mohol športovo aj psychicky posunúť a dostať na svetovú úroveň. V tomto verím Xavimu
2021-11-26 12:09:22
Fati vie dať gól, ale inak nemá zďaleka na Dembeleho čo sa ťahu dopredu a nebezpečia týka. Technicky tiež vôbec nie. Nie som Dembeleho zástanca, ale to je skutočnosť. Dembele je skratka výraznejší, ale aj zbrkly niekedy. Alebo nie zbrkly, ale zbytočne zariaďuje. Ale na jednej strane takého hráča chceme mat a na druhej mu to mame za zle?
2021-11-26 13:14:13
Keby sme nemali také problémy na krídlach ako máme tak by som povedal, že Dembele má hneď odísť. V aktuálnej situácií si jeho zotrvanie u nás viem predstaviť, samozrejme pokiaľ sa mu podarí vydržať aspoň do januára bez zranenia. Ak by mal zostať tak určite by mal ísť s platom na 50% a zmluva na dva roky s ročnou opciou. Uvidíme ako sa bude dariť ďalším mladým krídelníkom ktorých máme, možno o rok, dva bude Dembele nepotrebný.
2021-11-26 13:16:49
predlzit zmluvu a rychlo predat. Kupit niekoho kto nema v hlave prievan a nebude zraneny polku sezony.
2021-11-26 14:33:53
Jedina jeho prednost, ze vie rychlo behat inak nic. Navyse stale zraneny, ten by sa zranil snad aj v spánku. Predat pri prvej možnosti