So zostavou som veľmi spokojný, verím že vyhrajú ❤️
Poďme si po víťazstvo, VISÇA EL BARÇA ?❤️?
Zas Pique ....
2021-11-27 19:55:08
Mohol hrať Demir a Gavi/Busi by si oddýchli. Nevadí, ideme si po výhru ??
2021-11-27 19:56:12
Ani bych asi nespocital, kolik příspěvku jsem tady cetl, ze dle Xaviho by Busquets a Pique meli hrat maximalne jeden zapas do tydne , takze mi to nevychazi ? ale sestava očekávaná. Uz to chce prostrelit tu streleckou impotenci
2021-11-27 19:59:00
No hurá! Teraz si ideme po 3 body na tom “malom ihrisku”. Konečne výhra vonku.
2021-11-27 20:05:14
EL je naša ?
2021-11-27 20:05:31
Vamos ✊
2021-11-27 20:11:23
Škoda Dembelého a Puiga na lavičce, ale asi k tomu je důvod..
tunno Premium
2021-11-27 20:18:01
Dnes opat hyperofenzivne, cakal som 433.
2021-11-27 20:18:56
Zase bez pravyho beka???
2021-11-27 20:30:29
pique is the problem
2021-11-27 20:32:05
ale tak dufam ze to daju aj napriek tomu ze bude hrat pique a alba a henten depay ci ako... videl som s nim asi 3-4 zapasy a ten chalan bol velky omyl
2021-11-27 20:33:32
Força Barca ?♥️
2021-11-27 21:13:17
To je ten Eric Garcia, ktoreho Pep ospevoval do nebies a ze mu odisiel najlepsi stoper? Araujo je 3x lepsi..
2021-11-27 21:14:33
Abde je famôzny na tom krídle, vie sa presadiť 1 na 1.
2021-11-27 21:25:49
Zahadzujeme sance (Depay), darovali sme im sance (Garcia, kto iny?) a rozhodca nechce nikomu dat kartu. Hrame sice rychlo a dynamicky (konecne!), ale co z toho? :-/ Potrebujeme dat gol. A nielen jeden.
2021-11-27 21:26:01
Ousmana dúfam že dnes nastúpi, asi chytil druhý dych pod Xavim, proti Benfike to riadne oživil.
2021-11-27 21:29:48
Za toto da zltu dvom hracom, no za hrube fauly nic. Ten prvy mohol byt aj na cervenu. To je rozhodca....
2021-11-27 21:33:11
Araujo je žula, som rád že sa vrátil do svojej najlepšej formy, neskutočný obranca.
2021-11-27 21:35:40
Nevieme sa dostať z vlastnej polovice ihriska...
2021-11-27 21:38:54
Koľkokrát ešte pôjde lopta mimo ihriska pri útoku Villarealu bez toho, aby to rozhodca odpískal? Veď to už bol aspoň druhý krát! A za tento faul na Arauja zase mohla/mala byť žltá.
2021-11-27 21:38:56
Cau, co hraje García?
2021-11-27 21:39:43
Hra je pěkná, ale pátý poločas v řadě prakticky bez golu je mizérie... Depay úplně marný hráč, kazí i jasný tutovky... Chybí mi tam Dembelé... Už ho tam prosím Xavi postav nebo zase odejdou s plichtou, v tom lepším případě... :(
2021-11-27 21:39:44
Doufám, že Araujo bude v pohodě, protože ten rozcvičující Lenglet mě hodně vyděsil...?
2021-11-27 21:45:10
Inak Nico ani som nevedel že hrá, až teraz som si spomenul že by tam niekde mal byť :D
2021-11-27 21:45:14
Přátelé co je s Destem? Je po zranění, nebo proč nehraje pod Xavim napravo? Araujo je úžasný, o tom žádná, jen jestli nemáte nějaké info proč Desta nenasazuje
2021-11-27 21:45:40
Inak, posledných 20 minút si tímy vymenili dresy, či čo? A teraz dá ten pajác Piquému žltú... Kocúrkovo, toto.
2021-11-27 21:45:53
Gerard P. ani Jordi A. sa neustále divia - oni žiadne fauly nerobia, to súperi filmujú!
2021-11-27 21:47:11
No seňores, prvých 15 minút bolo veľmi dobrých, potom sme už zabudli hrať futbal a bola to bolesť pre oči, obrana horela najmä pravá strana a Depay keď také tutovky nevie dať tak potom dovidenia. Dúfam, že sa to zlepší v 2. polčase. Dembelé na pľac.
2021-11-27 21:47:19
Dembele a Coutnho hore, Alba a Memphis dole...
2021-11-27 21:47:52
Nie je to dobré.. Prvych 15-20 min sme boli lepsi, ale odvtedy villarreal opanoval zapas..
2021-11-27 21:48:00
ako som pisal pred zapasom... DEPAJ,ALBA a PIQUE .. s nimi to bude ťažoba zapas
2021-11-27 21:48:20
Pomaly končí polčas to nepremieňanie šancí, to je už fakt tragédia. Do 2. polčasu dúfam , že príde Dembele namiesto tragéda Depaya alebo niekto iný. To je jedno kto.
2021-11-27 21:49:42
Keď neprivedieme počas prestupového obdobia poriadného kanoniera, tak to bude veľmi zlé, ale neviem z čoho, keď pokladnica je prázdna.
2021-11-27 21:52:26
prvních 20 minut dobrý, pak už tvrdě dominoval soupeř. Do druhé půle Dembélé místo Gaviho a místo Garcii Desta. Nico zatím taky dost slabý.
2021-11-27 21:53:16
Malý štadión…
2021-11-27 21:53:45
Nehovorím že hrá Abde zle ale dal 3 presné prihrávky za polčas...
2021-11-27 21:54:20
Takto dominovať 20 minút a potom odovzdať zápas súperovi. Keby bol Koeman na lavičke, už by sa nadávalo! No sľúbil som, že sa až po piatych zápasoch vyjadrím, a tak to aj spravím. Zatiaľ máme koľko gólov, 1? Z jedenástky??
2021-11-27 21:55:30
najlepsi zas aruajo. ale je smutne, ze zakazdym musi byt nas najlepsi hrac obranca..
2021-11-27 21:55:51
García okamžite dole, je dosrany a vzdy z tej strany ako keby zmizol. Strašne je vysunuty a ťaha ho to na stred. Každa prihrávka rovno súperovi na kopačku. Memphis katastrofa, nic nevytvoril a to co nedal?. Nic celkom stratený, dembo hore
2021-11-27 21:57:06
Stegen a Araujo najlepší
2021-11-27 22:03:28
Garcia nemoze hrat na RB.
2021-11-27 22:06:52
Poďme to vyhrať, Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021-11-27 22:09:38
Gooooooooooooooooooool tak nič dofrasa
2021-11-27 22:11:46
teraz sa bojim ze pique urobi jeden z jeho kixov a dostaneme hned gola
2021-11-27 22:11:58
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
2021-11-27 22:13:07
Ale opäť Abde to potiahol, neskutočný hráčik
2021-11-27 22:13:12
Tak ten gól bol o Tom, kto má väčšie číslo kopačiek.
2021-11-27 22:13:43
Konečne!
2021-11-27 22:16:08
úvod 2. polčasu patri nám. Výborne
2021-11-27 22:16:14
Alba ožil. Stále je veľmi platný v útoku.
2021-11-27 22:16:42
Ten náš Jordi - odhliadnuc od futbalových kvalít - to je riadny komediant.
2021-11-27 22:17:20
Škoda že hrají všichni ve stejném dresu nebo spíš docela dost podobném jinak se fotbalově bavím