Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-12-05 09:37:57
Nejdem hodnotiť hráčov v poli, ale ter stegena...prečo iba 5.7? Čo mohol urobiť lepšie alebo viac? Absolútne nič a pri góle kľudne mohol ísť aj na tribúnu ? a hodnotenie depaya je do plaču z tohoto dôvodu, že je to smutná realita...holandský Griezmann...
2021-12-05 09:54:43
Řada z vás se mnou nebude asi souhlasit, ale pokud nebude velký sponzor nebo majitel ať už z třeba USA, arábie nebo Čína, tak se nekoupí pořádní hráči a pořád se bude točit dokola. Výsledky nebudou dobré a můžeme se dál plácat po zádech, že fandíme Barceloně.
2021-12-05 10:15:11
Já začínám fandit Realu a Atletiku ,aby všechny své zápasy vyhrali,protože na první nebo druhé misto nemáme a tím,že budou vyhrávat,tak nám umožní bojovat o třetí nebo čtvrtou příčku a ucast v lize mistru
2021-12-05 10:23:43
Neviem čo sú to za novinári,ktorí hodnotia hráčov,ale buď nesledujú zápas alebo sú to úplní analfabeti. Ako môžu pri takejto otrasnej hre dať také vysoké známky(Coutinho,Depay,Dest) , ale aj ďalší. Neskutočné
2021-12-05 10:34:52
Ak sa v lete neminie aspoň 100mega ale rozumne tak ďalšia sezóna nebude o nič lepšia ja tu chcem vidiet gaya na lb chcem hrot najlepší by bol lautaro pre nás,chcem tu vidieť ferrana na kridle a pojde to tieto tri posily by nas krasne posunuli vpred ale asi je to len moje scifi
2021-12-05 10:41:35
Desta mam rad, ale aj jemu sa podari urobit klucovu chybu a la Lenglet ktora nas stoji body....vcera si absolutne nepokryl volneho hraca a zbytocne sa stiahol do stredu....Lenglet podla mna vcera dobry zapas.
2021-12-05 11:00:29
Mnohí tu predávajú Dembeleho, ale kto v súčasnej Barcelone, okrem Fatiho, je smerom do predu lepší? Kebyže odíde Dembele a neprišla by za neho adekvátna náhrada, tak to bude ešte horšie.
Súhlasím s názormi vyššie, že treba káder posilniť, lebo toto mužstvo má svoj obmedzený potenciál a ako hovoril jeden môj kolega, ani najkrajšia Francúzka nemôže dať viacej, ako má. Aj keby vstali z hrobu Johan Cruyyf a Rinus Michels, tak nebudú mať oveľa lepšie výsledky, ako sú teraz. Aj jedným z dôvodov Guardiolovho odchodu bolo podľa mňa to, že videl, že mužstvo ide do stagnácie. Tak isto prišla stagnácia aj pod Enriquem.
Bude treba kúpiť hrotiaka, kreatívneho záložníka a niekoho do obrany. Pokiaľ ide o Haalanda, tam by som si kľudne aj sto miliónov požičal, lebo bez gólov sa vyhrávať nedá. Posilnenie na tomto poste je kľúčové. Keby nie Haaland, tak dobrí by mohli byť aj Adeyemi alebo Cabral. Lautarovi veľmi neverím.
2021-12-05 11:13:21
Coutinho hraje dobře....tak 15-20 minut v zápase. Otázka je, jestli to stačí, když je v Barce nejlépe placený hráč? :-/ V zimě jednoznačně odchod. Jinak Araujo, když bude zdraví, tak z něho máme jednoho z nejlepších stoperů na světě. Docela mě baví Abde. Nováček, který umí tu hru opravdu rozhýbat. Doufám, že bude dostávat šance aspoň do konce roku v základu. (hráč, co má na TM hodnotu 1m)
kluc Premium
2021-12-05 11:21:23
Na hodnotení niektorých hráčov je vidieť že potrebujú rotáciu/ konkurenciu ako soľ...na Memphisovi asi najviac, Nico posledné zápasy už začína stagnovať, Frenkie raz za čas...niektorí tu pozeráte na aktuálne výkony ale premenné neberiete do úvahy, tí chlapci futbal hrať vedia aj o úroveň lepšie (form is temporary, class is permanent), aj za Koemana som čakal kým sa vrátia zranení, žiaľ pod Koemanom som sa toho nedočkal a u Xaviho si budem musieť počkať ešte chvílu...
Taký sterling pred mesiacom chcel k nám prestúpiť, chvílu si posedel a teraz posledné zápasy hrá základ 90 min. a dáva góly a dosiahol to "len" obyčajnou konkurenciou a rotáciou
2021-12-05 11:50:59
Novinárske kačice typu sterling,barcu nezachránia,dávno mal byť výkopnuty puig, coutinho,umtiti,nikdy tu nemal byť luuk de jong,breitweit,
2021-12-05 14:48:12
Hodnotenie Lengleta je vtip. Môže za gól.

To isté Nico. V podstate bol polovičný operou svojmu štandardu.
2021-12-05 17:38:50
jak může mít depay 5 ? Za mě 3