Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-01-03 10:20:31
Garcia mi pride taky v tej obrane stratený...ale zato ma dobrý rychly vynos lopty z obrany do utoku čo včera 1-2 krat ukazal ale prihravky nic moc ale dufajme že sa zlepši ešte
Visça el Barça!❤️?
A dokonca seas v top 4 určite ????
2022-01-03 10:28:03
Lenglet a Umtiti sú isté predaje/odchody a zase Garcia a Mingueza sa ukazujú ako sklamania sezóny. Ak to v ich prípade pôjde rovnako do konca sezóny a nezlepšia sa zásadne, tak sa bude musieť niekto dokúpiť k Araujovi do základu, lebo Pique tu už nebude a bude potrebná kvalitná náhrada.
2022-01-03 10:35:07
Garcia ak hrá, tak len tŕpnem celý zápas akú hrúbku alebo faul urobí. Neustále drží súpera rukami a čudujem sa, že za toto mu včera Lahoz nedal kartu. Hodnotenie Puiga je prehnané. V zápase sa síce snažil a aj vybojoval niekoľko lôpt, ale viac pokazil a nedokázal sa nejako zvlášť presadiť. Ináč zápas to bol taký...dedinský. Bez fantázie plný chaosu a nervózny, hlavne zo strany domácich a ani sa im nečudujem, pretože Barca posledných 20 minút tak okato zdržiavala ako nejaké dedinské mužstvo. Brániť celý druhý polčas výsledok 1:0 nie je dobrou vizitkou Barce, aj keď musím povedať, že sme hrali prakticky s B-éčkom.
2022-01-03 10:39:52
Za mne nejlepší hráč zápasu Nico González ? ?
2022-01-03 10:53:39
Jak zahrál frenkie za busiho? Ještě jsem se neztihnuk mrknout :)
2022-01-03 10:55:30
Máme 3. január, dátum, od kedy je možné registrovať nových hráčov. Som zvedavý na novinky v tomto smere. O chvíľu inak začína prezentácia Ferrana Torresa plus livestream z tréningu ?
2022-01-03 14:26:32
Zaujimave je ževalverde,setien,koeman rovnako ako xavi nikdy nepochybovali o sergim robertovi,chce ho pep guardoila do city,ma ponuku z united a inter milana,seville i atletica madrid,len tunajsi odbornici ho stale vyhaňaju z muzstva,bude to rovnaka chyba ako v pripadoch suareza a rakitica,akurat posilnime superov
2022-01-03 21:55:21
Mňa až zaskočilo v akej slabej kondicií je celé mužstvo... A to hrali po volne. Mladý chalani by už keď nie skúsenosťami, tak vydržou a kondičkou mali stačiť starším, ale príde 60minuta a kŕče v polke zostavi. Odohralo sa 25+zapasov, tak koľko im treba na zapasovú prax? ?
Kondícia je proste hrozná a stalo to už mnoho bodov, keď sa potom aj nováčik ligy presadí v rýchlom protiútoku v 85. minúte.