Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-01-09 11:47:07
Ako môže mať Dembelem také hodnotenie? Ja vidím tak na 5
2022-01-09 11:47:34
Nico by měl mít víc než Dembele
2022-01-09 11:48:43
Tiez nesuhlasim s dembelem. Strasne cajovy bol vcera. Mam pocit, ze on je dobry, len ked pride ako striedajuci hrac v druhom polcase.
2022-01-09 11:51:09
K hodnoteniu len toľko: Gavi hrá veľmi nezodpovedne z hľadiska toho, že do každého súboja ide bezhlavo. Už nazbieral toľko kariet, že musel jeden zápas oddychovať a čo včera predviedol bolo voči mužstvu nezodpovedné. Vedel, že má žltú kartu a napriek tomu šiel do súboja bezrozmyslu, za čo dostal absolútne zaslúženú červenú. Xavi by sa s ním mal porozprávať, pretože aj keď je ešte mladý nemôže takto bezhlavo ísť do súbojov keď už má na konte žltú. Druhý moment by som vytkol Xavimu za striedanie LDJ. Hráč, ktorý snáď jediný predstavoval nebezpečenstvo pre obranu súpera, tak toho vystrieda a pošle na trávnik Depaya, ktorý jediné čo urobil počas pobytu na trávniku je, že bol nevýrazný, neustále v ofsajde a naviac dostal žltú kartu (aj keď to až také strašné nebolo) ale videl za aké hlúposti včera rozhodca rozdával karty (zaujímavé že sa rozhodca zameral na hráčov Barce).
2022-01-09 11:52:10
Dembele vie podať aj lepšie výkony ale možno preto nehral dobre lebo ma v hlave kam prestúpiť
2022-01-09 12:09:48
Niekoľkokrát sa tu už rozoberalo pravidlo o tom, že tím musí mať na ihrisku vždy 7 hráčov A-tímu. Vedel by mi niekto povedať čo by sa stalo v prípade, že by Pique dostal červenú za ten zákrok na konci zápasu? V tom čase totiž na ihrisku bolo presne 7 hráčov a tímu - Mats, obrancovia, Busi a Memphis a s Piquého červenou by z nich bolo tým pádom iba šesť. Prehrali by sme kontumacne alebo ako by sa to riešilo?
2022-01-09 12:32:11
Viem, ze Lenglet dostal zltu hned po prichode, no za ten skvely obranny zakrok tesne pred golom by som ho urcite pochvalil. 5.4 nie je podla mna spravodlive, hlavne ked Garcia dostal 6.2. Inak si vsetci az na De Jonga zasluzia nizke hodnotenie.
2022-01-09 12:44:49
Levante , Granada či Malorka - to je úroveň na ktorú dnes kvalitou stačíme. Jednoduchá vec. Gavi je mladučký, nerozmýšla je premotivovaný, chýbajú mu skusenosti - z toho rezultovala jaj eho chyba. Ale nehádzal by som vinu na neho, celkovo slabý kolektívny priemer čo predvádzame
2022-01-09 12:50:56
Tragédi
2022-01-09 12:57:38
Veľká škoda..zbytočná strata bodov. Gavi bohužiaľ hlúpo pri žltej karte šiel do sklzu ale nepochopím jeho nestriedanie. Nepochopím prečo ho tam Xavi držal ..veľmi zlý výkon z jeho strany a okrem toho centru na LDJ kedy dal gól z ofsajdu ..tak inak nič..plus veľmi fádny výkon a žltá karta na konte. Po polčase alebo 55 minúte mal byť dole. Osobné ma ale veľmi mrzí nevyužité prečíslení, protiútokov ..kedy sme pred redkou mali 3-4 krásne možnosti protiútoku ale naši hráči nepochopiteľné spomalia ..zastavia ..počkajú na súpera...toto je pre mňa nepochopiteľné.
2022-01-09 18:10:41
Barcelonsky zložitý štýl hry je minulosť,dnes dominuje atletický jednoduchý futbal,totálne agresívny, búšenie do obrany k ničomu a nikde nevedie,psg ma preto tiež problémy,lebo hra zlozito
2022-01-09 19:17:17
Ak Jutgla bol v utoku neviditeľný, čo potom Alba? Chabé, to isté aj majster sveta Dembele
2022-01-09 19:19:34
Pre boha ľudia keď už chcete komentovať barcelonske DNA tak si pozrite zapasi z minulosti potom komentujte.Barcelonske DNA je o rýchlom získaní lopty na súperovej polke,áno je tam aj kopec prihrávok ale pozrite si v akej rýchlosti pozrite si ze hráči vedeli hrať jeden na jedného keď dali gól chceli dat ďalší a potom si až nahrávali dozadu aj to len preto aby súperovi znechutili hru a tu nastáva problém ze takých hráčov tu máme tak zhruba tak 7 mozno 9 z toho jeden není zapísaný ďalší zranení a jeden zatiaľ opcas mremotivovany tak mi povedzte ako môže niečo spraviť ja môžem hodnotiť akurát takto o rok alebo lepšie po lete bude mať dosť času ale v DNA nevidím problém lebo toto nikdo nevylepsil akurát mužstva majú lepšiu kondičku ako Barca kde sa roky na to sralo
2022-01-10 09:02:45
Pique nedostal ziadnu kartu, milna info