Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-01-23 23:50:29
Taký hate by som na Desta nedával, však hral po dlhej dobe a aspoň neprihrával súperovi na zakončenie ako Alves.
2022-01-23 23:53:19
Chybí tam nějaký Deco (anebo místními nenáviděný Oscar :D) na překvapivé pasy.
2022-01-24 01:09:31
Nerozumiem hejtu na Desta. Nehovorim ze hral vyborne, ale uplne spatne to nebolo. Potencial tam stale je. Zato Araujo tam 3x nahral superom pred 16 a to uz sa nespomina... ?
Marian Premium
2022-01-24 05:04:40
Musím pochváliť Albu za center vedúci ku gólu.
2022-01-24 06:17:53
Včera napriek trom bodom, to bolo jediné plus zápasu. Na ten zápas sa nedalo pozerať (ak keď som ho dopozeral do konca). Za včerajší zápas nie je koho pochváliť. Ukázalo sa, prečo Xavi nestavia Desta (absolútne nemotorný hráč), Torres neviditeľný počas celého zápasu, Alba nekonečné množstvo nepresností a iba prihrávky dozadu, čo sa deje s FDJ to nechápem (jeden z najslabších na trávniku). Pedrimu po zranení to tiež neide, Abde poplašený ako Dembelé a včera absolútne jalový LDJ. Skrátka včera som v zápase nevidel nič pozitívne. Chvála Bohu za tri body !!!
2022-01-24 07:27:45
Neviem co cakate od ferrana v tretom zapase za nas ?!? 11 golov a 6 aciek ? zatial ma 1+1 a urcite kopec priestoru rast, musi si zvyknut na styl, novych spoluhracov etc. Zial toto nie je hrac, kt. bude robit okamzite rozdiel
2022-01-24 07:59:07
Tak to mě těší, že jsem vytrvalý, jinak mě potěšilo máloco..
Nicméně je třeba konečně přijmout fakt, že Barca prochází rozsáhlou prestavbou kádru a má i další potíže. Je jasné, že nezačneme hned všechny válcovat.
Fanoušek fandí i když se nedaří.
Úspešný týden všem. ?❤
2022-01-24 08:06:21
Dest hral v druhom polčase lepšie, Frenkie sa tiež prebral, Pedri bol náš najlepší hráč. Obrana fungovala dobre, s ňou som spokojný, takisto s rozohrávkou od obrany, hlavne v druhom polčase. Kritika Ferrana je prehnaná, aj keď v druhom polčase sa vytratil. Jednoznačne super bolo to, že sme to dotiahli do víťazného konca, bojovali do konca a dali sme gól, vyhrali sme, strácame len bod na 4. Atletico, nikto sa nezranil. Celkovo to nie je také zlé, aj keď výkon bol zlý, dá sa nájsť aj niekoľko pozitív.