Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-02-14 00:34:34
Ten Dest úplne horel aj pred striedaní
Erica, po príchode Erica horela celá pravá strana v obrane.
2022-02-14 00:34:37
Medzi hrôzy by som zaradil aj Deľba ale tam sa to dalo očakávať. Radšej nehodnotit.

Marian Premium
2022-02-14 00:40:09
Ako sa zranil Araujo?
2022-02-14 00:48:39
zápas ukázal:
1) Busquets to nezvládal, bol pomalý, FDJ musel hasiť jeho problémy
2) hrá sa na centre do 16tky a Luuk de Jong sedí na lavičke? Prečo?
3) zbytočné fauly a hráčov, zbytočné riskovanie pri fauloch.

Zase sa dolietalo na to, že Xavi chce hrať ten svoj štýl, ale nemá na to hráčov. Navyše, minimálne Luuk de Jong mal hrať, ak sa často centrovalo do 16tky. Ľudia si z neho srandu robiť môžu, ale faktom je, že keď ten center dostane, je schopný dať gól.
2022-02-14 06:59:09
najlepsi adama, tesim sa velmi z neho, drzim mu palce. najhorsi okrem garciu aj xavi. tores dole po polcase a bussy v 60-tej. de jong mal dohrat na jeho poste. kedy to uz xavi pochopi??
tunno Premium
2022-02-14 07:18:19
Zapas blbec. Nehrali sme idealne napriek tomu vzhladom na pomer sanci sme mali vyhrat. Xavi?za zostavu a striedania.
2022-02-14 07:30:56
Odkedy je Garcia v Barci tvrdím, že tento hráč môže byť jedine záskokom namiesto niektorého zraneného obrancu, ale ako sme sa včera presvedčili ani to asi nie. Niektorí fanúšikovia mi tu vynadali, že je to ešte mladý hráč a že sa potrebuje ostrieľať. To sa mal v MC. To, akú chybu urobil včera pri druhom góle, neurobí ani mladý neostrieľaný obranca. Ani sa len neodrazil po lopte letiacej vzduchom a obrancu za sebou nechal v komfortnej diere, ktorú domáci útočník s prehľadom využil. Ja som síce pozeral iba do 72 minúty, keď som videl, že na trávnik ide Dembelé, tak som to radšej vypol. Ešte by som sa rád zmienil o FDJ. Tento hráč je absolútne z formy. Včera mi pripadal, akoby sa nevedel na trávniku zorientovať čo sa prejavilo pri góle, ktorý nám rozhodca neuznal práve kvôli tomu, že FDJ zavadzal v pokutovom území, ani nevedel de je. Pri súčasnej forme je na predaj (lenže kto ho kúpi pri terajšej forme?).
2022-02-14 09:14:46
No priznám sa, že mne sa zápas celkom páčil. Taký emočný a útočný, žiadne spomaľovanie dozadu, stále pokusy o rýchly prenos hry do súperovej šestnástky, agresívne napádanie súpera s loptou... Donedávna nekonečne pomalé vynášanie lopty s rozťahovaním hry do strán a koláslnym počtom prihrávok je minulosťou. Viditeľná zmena. To beriem všetkými desiatimi. Ešte to chce trochu zvýšiť produktivitu a vytuniť obranu. Garcia urobil fakt školácku chybu, hentaké niečo dokáže rozhodiť riadne psychiku celého mančaftu.
2022-02-14 09:20:58
Nevidím to tak čierno, zápas s Espaňolom, to je derby a derby riadne vybičované, vždy sme mali s ním problémy, aj keď sme mali top mužstvo. Espaňol prehrá s kdekým, ale na nás sa vie riadne vyhecovať. Derby zápasy sú takmer vždy dramatické a majú osobitný priebeh nielen v našom prípade.
2022-02-14 10:21:39
Najhoršie je, že dostávame ľahké góly a ťažko góly dávame. Obrana nieje dostatočne organizovaná a stred jej nepomáha! Podľa mňa bol v zálohe najhorší Pedri. Dal síce gól, ale aj tak bol našim najhorším hráčom. Možno má nejaké zdravotné problémy ale už aj proti Atletiku to nebolo ono!
2022-02-14 11:01:41
Xavi chváli Luuka tu sa oňho nik ani neobtrie.
2022-02-14 11:10:36
Xaviho taktika a stavanie svojich koníkov nás stálo zápas pan Garcia by sa mal dostať na ihrisko len pokiaľ by tam už nikto nebol..je to rovnaký hráč ako sergi Roberto nikdy na Barcelonu nemal a nebude mať..Gavi ako krídlo je stratený snaha tam je, ale schopnosti absentujú oproti Traoremu to je ako žigulak s Ferrari a to Traore nie je top krídlo.. Torres vyhral 3 centrovane lopty, LDJ by mal 2g do polčasu..Busquets nehral, že vôbec nič, ale kamarát musí hrať, Alba hral veľmi solídne, Dest po polovicu ihriska super od nej už nie..Petra bol dosť stratený, dal gól, ale hra v krčí.. Pique super, až na vylúčenie..to bolo skolacke , Alba hral 2.zapas po sebe na vynikajúcom lvli
2022-02-14 15:58:53
Kto bol najlepší resp. najhorší je vždy subjektívne hodnotenie. Prikláňam sa k názoru, že Garcia na Barcelonu nemá. Dom sklamaný z výkonu Torresa. Ten v útoku viac zavadzia ako by niečo prospešné urobil. Predpokladal som, že bude prvý vystriedaný hráč. Namiesto toho bol vystriedaný FDJ, hoci urobil kopu užitočnej práce hlavne v podpore obrany pri výletoch Alvesa. Kritizovať FDJ za ofsajd pri druhom neuznanom góle je trápne, lebo to bolo po niekoľkých odrazoch lopty a to že sa Gavi dostal k strele bolo viac dielom náhody ako premyslenej akcie. Výrazným prínosom je Traoré. Ešte šťastie, že našiel v závere hlavu LDJ. Pre mňa je potešiteľná snaha o rýchle prenesenie hry za obranu súpera (3x Pique) . Aby sme sa z Barci mohli ozaj tešiť bude treba zlepšiť ešte fúru činnosti. Napr. naučiť Gaviho efektívne brániť, lebo 90% jeho zákrokov sú fauly.
2022-02-14 16:22:11
O garciovi sme vedeli ze nema na barcu. Frenkie zase ukázal prečo nie, ferran robil co mal. Góly prídu ale jeho prínos siaha ďalej ako sú samotné góly. Ale rozumiem tomu ze keď stredný útočník neda gol tak to od fanúšikov schyta.